Завантажити ще

ЗМІ дізналися про позашлюбну дочку Габріеля Гарсіа Маркеса через вісім років після смерті письменника

ЗМІ дізналися про позашлюбну дочку Габріеля Гарсіа Маркеса через вісім років після смерті письменника
Фото: facebook.com/GabrielGarciaMarquezAuthor

У нобелівського лауреата з літератури колумбійського письменника Габріеля Гарсіа Маркеса "знайшлася" 30-річна дочка. Колумбійське видання El Universal оприлюднило, що на початку 90-х письменник мав роман із мексиканською журналісткою Сусаною Като.

Доньку письменника звуть Індіра Като, вона – мексиканський режисер документальних фільмів. Незважаючи на те що рідні Габріеля Гарсіа Маркеса знають про існування дівчини, інформацію берегли від преси, щоб не поранити дружину письменника Мерседес Барча. Жінка померла 2020 року. У їхньому шлюбі народилися сини Родріго та Гонсало.

Журналісти підрахували, що Габріелю Гарсіа Маркесу було 63 роки, коли народилася Індіра Като. Шані Гарсія Маркес, одна з племінниць письменника, розповіла, що знала про існування своєї кузини, але її батьки просили її бути обережною щодо особистого життя дядька. Габріель Еліхіо Торрес Гарсія, племінник письменника, сказав, що підтримував зв'язок з Індірою Като через соціальні мережі, але не зустрічався з нею особисто.

Габріель Гарсіа Маркес - лауреат Нобелівської премії з літератури 1982 року, автор роману «Сто років самотності» та повісті "Полковнику ніхто не пише". Колумбійський письменник помер 17 квітня 2014 року в Мехіко у віці 87 років.

Індіра Като. Фото: El Universal

Індіра Като. Фото: El Universal