4 жовтня
Завантажити ще

Гороскоп на 16 січня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 16 січня для всіх знаків Зодіаку
Фото: pxfuel.com

Більше гороскопів на телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, вам сьогодні важко працювати в команді, ви – геній-одинак. Не соромтеся послати колег кудись подалі, піти на віддалену роботу і творити там на самоті. Така стратегія принесе вражаючі результати.

♉️ ТІЛЬЦІ, сьогодні саме час для пошуку нової роботи та розсилки резюме. Можете розіслати його, навіть якщо ви не в пошуку, просто щоб зрозуміти, який ви крутий і затребуваний профі, і піти вимагати збільшення окладу у начальства.

♊️ БЛИЗНЮКИ, зараз у вас такий період, коли вам важко виконувати зобов'язання, хочеться робити все по-своєму і не йти на поступки. Якщо не хочете у майбутньому проблем, цей егоїзм потрібно викорінювати. Без уміння домовлятися та йти на компроміс вам буде не солодко.

♋️ РАКИ, сьогодні не варто нікого вводити в оману, намагаючись здатися крутішим, ніж ви є, і пускаючи пилюку в очі. Велика ймовірність того, що вас розкусять та засміють.

♌️ ЛЕВИ, сьогодні варто реалістично подивитися на власне життя та позбутися непотрібних фантазій та оман. Вам треба будувати реальні плани, а не витати у хмарах.

♍️ ДІВИ, щось ви занадто замріялися. Спустіться на землю, додайте прагматизму до ваших планів. Порожні надії — це не ваше від слова зовсім. Тільки оформлені, детально прописані плани із чіткою вказівкою термінів.

♎️ ТЕРЕЗИ, можливо, вам доведеться щось зробити під тиском, і у вас не буде можливості відмовитися. Поставтеся до цього як до випробування чи перевірки на міцність – потрібно просто стиснути зуби та потерпіти.

♏️ СКОРПІОНИ, не уникайте громадських заходів. Поставтеся до них як до можливості самопрезентації. Демонструйте себе, заводіть корисні контакти, справляйте враження.

♐️ СТРІЛЬЦІ, сьогодні ви, нарешті, розслабитеся, негатив піде, поступаючись місцем впевненості в собі. Впевненість вам знадобиться - є можливість завести контакти з сильними світу цього.

♑️ КОЗЕРОГИ, сьогодні поставтеся насторожено до занадто вже явних лестощів на вашу адресу. Хтось переслідує корисливі цілі та намагається вас використати – не ведіться на таке.

♒️ ВОДОЛІЇ, вас турбує якась ситуація, але чим більше ви нервуєте і паритеся, тим гірший результат ризикуєте отримати. Відпустіть ситуацію і просто розслабтеся – рішення прийде саме.

♓️ РИБИ, сьогодні на перший план вийдуть особисті стосунки. Вам буде хотітися більшого, ви намагатиметеся покращити те, що є, домогтися взаємності. Якщо ви не впевнені в чиїхсь почуттях - задайте вже йому питання в лоб, не мучте себе і його ходінням навколо.