Завантажити ще

Гороскоп на 14 січня для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 14 січня для всіх знаків зодіаку
Фото: falco з сайту Pixabay

Більше гороскопів на телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, великі амбіції – це, звичайно, добре, але включайте періодично критичне мислення, тверезо оцінюючи свої можливості. А так, якщо не ставити собі захмарної мети, день обіцяє бути продуктивним.

♉️ ТІЛЬЦІ, сьогодні на вас чекають справи, пов'язані з вирішенням якихось фінансових питань: наприклад, оформлення кредиту, податкового відрахування тощо. Можливо, у вас виникне думка про поглиблення знань у фінансових питаннях.

♊️ БЛИЗНЮКИ, дуже продуктивний день. Ви легко справлятиметеся з поточними завданнями, і навіть якщо з'являться проблеми, ви легко їх вирішите. Тільки постарайтеся не зриватися на оточуючих за те, що вони не такі спритні та кмітливі, як ви.

♋️ РАКИ, у бізнесі склалася така ситуація, що від вас поки що нічого не залежить. Тому навіть не рипайтеся, пливіть за течією, склавши лапки, і чекайте, коли з'явиться якась ясність.

♌️ ЛЕВИ, на першому плані у вас наразі дім та родина, і в цій сфері на вас чекає дуже приємна подія - поповнення в сім'ї, придбання улюбленця або якийсь подарунок від батьків.

♍️ ДІВИ, можливо, вам доведеться різко перебудувати свій графік, і це спочатку буде дуже напружувати. Не хвилюйтеся - дуже скоро ви адаптуєтеся і увійдете у колію.

♎️ ТЕРЕЗИ, сьогодні краще не поспішати з висновками. Сприйміть історію цілком, вислухайте всіх учасників, і лише зіставивши всі факти, робіть висновки. Швидше за все, ситуація буде не такою однозначною, якою здавалося спочатку.

♏️ СКОРПІОНИ, не пригнічуйте у собі дух суперництва. Конкуренція тільки підстібне вас на високі досягнення та професійний зріст. Тож не бійтеся стати не першим – ви виграєте у будь-якому випадку.

♐️ СТРІЛЬЦІ, ключове слово дня – незалежність. Ви не захочете підлаштовуватися або домовлятися, вам потрібно, щоб все було тільки так, як ви вважаєте, і точка. Все залежатиме від того, як до цього поставляться партнери. Приймуть вашу позицію – відмінно, не приймуть – готуйтеся жорстко обстоювати свої інтереси.

♑️ КОЗЕРОГИ, намагатися врятувати потопаючого, якщо сам не вмієш плавати, - дуже погана ідея. Якщо ваш друг вляпався у щось і ви намагаєтеся йому допомогти, при цьому зовсім не знаючи предмета, будьте готові зустрітися із неприємностями.

♒️ ВОДОЛІЇ, спілкуючись з партнерами, звертайте увагу не тільки на їхню мову та її зміст, але й на невербальні сигнали: жести, погляди, міміку. Так ви можете здогадатися, що співрозмовник намагався від вас приховати.

♓️ РИБИ, у вашій поточній рутині можуть відбутися довгоочікувані зміни, причому за чиєюсь участю. Можливо, друг простягне руку допомоги або хтось забезпечить вам протекцію – у будь-якому разі у вас з'явиться реальний шанс круто змінити своє життя. Не проґавте його.