12 червня
Завантажити ще

Доктор Комаровський порадив, як зберегти молодість та гарний настрій

Доктор Комаровський порадив, як зберегти молодість та гарний настрій
Фото: скрін видо\instagram.com/doctor_komarovskiy

Відомий український експерт доктор Комаровський (педіатр Євген Комаровський) розповів, як зберігає молодість та гарний настрій. На своїй сторінці в Інстаграмі 11 січня 61-річний Комаровський поділився своїми персональними рецептами підвищення настрою та підтримання фізичного здоров'я

З мінусів, з якими Комаровський бореться (або безсилий боротися), лікар визнав те, що є великим ласуном, і поскаржився на відсутність повноцінної фізичної активності:

- Є дії, що шкодять моїй молодості. Ну, наприклад, я дивлюся новини на телебаченні. Це стовідсотково шкодить моїй молодості, – назвав лікар ще одну шкідливу звичку.

Заважає Комаровському й впізнаваність – він любить гуляти, але популярність не сприяє моціону.

- Я не маю змоги повноцінно виявляти свою рухову активність. Нудно ходити вдома. У мене є велотренажер, бігова доріжка, я нею ходжу. А от по вулиці не можу, бо на мене показують пальцями. Я можу тільки тоді, коли далеко їду. Ще, чесно, маю величезний гріх. Я дуже великий ласун, і нічого з собою зробити не можу. Тягне мене на солодке страшенно, а худнути потім дуже складно, - розповів лікар.

Євген Комаровський повідомив, що вважає секретом збереження молодості своє оточення. На його думку, важливо стежити за собою, оточувати себе гарними людьми та брати з них приклад.

- Я за собою стежу. Я контролюю свій артеріальний тиск і те, що я вживаю. Я оточив себе молодими, веселими, красивими людьми, які показують мені приклад ставлення до життя. Будь-який вихідний – це свіже повітря, риболовля, рухова активність, діти, близькі друзі, – зазначив він.

Експерт вважає категорично неправильним наближатися до "отруйного болота", яке називається словом "політика". Це протипоказано тим, хто хоче підтримувати свою молодість та гарний настрій

- Від цього треба триматися якнайдалі. Це мої головні рецепти щодо збереження молодості. Оточуйте себе хорошими гарними людьми, які вас люблять не тому, що ви багатий або можете їм щось дати, а які люблять вас просто за те, що ви такий є, - поділився Комаровський.

Раніше повідомлялося, що доктор Комаровський влаштував на роботу кошеня, схоже на себе, і завів йому Інстаграм.