20 травня
Завантажити ще

Гороскоп на 12 січня для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 12 січня для всіх знаків зодіаку
Фото: herwigclaeys0 з Pixabay

Більше гороскопів на телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, сьогодні ви будете виражати себе у незвичайному погляді на речі та творчим підходом до будь-якої справи. Ну і емпатія сьогодні просто зашкалює - безкорислива допомога будь-кому принесе моральне задоволення.

♉️ ТІЛЬЦІ, можливо, ви самі загнали себе в глухий кут раніше прийнятими рішеннями, але жодним чином не хочете зізнатися, що помилилися. Припиніть це – всі мають право на помилку, а рішення можна й міняти. Тож перегравайте все швидко і не смійте собі за це докоряти.

♊️ БЛИЗНЮКИ, не проектуйте власні бажання та цілі на близьких. Вони інші, і вони можуть мати інші пріоритети й прагнення. Краще прислухайтеся до того, чого вони хочуть, і постарайтеся допомогти.

♋️ РАКИ, інтелект та харизма - ваші головні козирі сьогодні. Якщо ви керівник – ваші підлеглі, напевно, моляться на такого красеня, а якщо підлеглий – у колективі ви, напевно, неформальний лідер.

♌️ ЛЕВИ, якщо у вас проблеми на роботі - забудьте про них, як тільки-но переступите поріг офісу, не несіть робочі проблеми до сім'ї. А то ще й удома доведеться розгрібати наслідки вашої відвертості.

♍️ ДІВИ, не слухайте нікого, найкращий порадник для вас сьогодні – власна інтуїція. Відключіть розум і слухайте серце - воно допоможе прийняти правильне рішення.

♎️ ТЕРЕЗИ, сьогодні можливе занепокоєння з приводу вашого фінансового становища. Не панікуйте, просто сядьте з холодною головою та проаналізуйте, як скоротити витрати.

♏️ СКОРПІОНИ, сьогодні ідеально буде провести день на самоті. Але якщо все ж таки доведеться вийти в люди, намагайтеся дотримуватися спокою, не піддаватися на провокації і не скандалити там, де можна промовчати. Нерви будуть цілішими.

♐️ СТРІЛЬЦІ, ви не повинні нести відповідальність за всю несправедливість, що відбувається у світі. І допомогти всім ви також не можете. І навіть якщо хтось поводиться, на вашу думку, неправильно, це його зона відповідальності, і він сам за це відповідатиме. А ви розслабтеся.

♑️ КОЗЕРОГИ, ви будете розриватися між роботою та сім'єю, намагаючись догодити і нашим, і вашим, і скрізь проявити себе максимально. Але так не вийде - чимось доведеться жертвувати: або стримати робочий запал, або пояснити близьким, що у вас завал на роботі і ви поки що не можете приділяти їм максимум часу.

♒️ ВОДОЛІЇ, якщо ви викладаєте або у вас є діти, сьогодні ви зможете простою та доступною мовою пояснити складні речі, захопити нестандартною подачею та новаторським підходом. Сміливо діліться досвідом – ви сьогодні справжній сенсей.

♓️ РИБИ, сьогодні чудовий час, щоб ставити цілі на найближчий період, планувати, розписуючи все покроково. Сьогодні вам буде особливо ясно, з чого починати і які дії зробити для реалізації ваших цілей.