1 червня
Завантажити ще

Українські банки починають видавати пластикові картки "єПідтримка"

Українські банки починають видавати пластикові картки
Фото: diia.gov.ua

З 10 січня в Україні стартувала видача фізичних банківських карток "єПідтримка" для виплати однієї тисячі гривень повністю вакцинованим громадянам. У перший тиждень програми отримати пластикові картки українці зможуть у двох банках – "Альфа-Банк" та Monobank. Про це повідомили у прес-службах банків.

"З 10 січня у відділеннях "Альфа-Банку" можна отримати пластикові банківські картки для виплат 1 000 гривень за програмою "єПідтримка"… Картка видаватиметься новим клієнтам, яким було недоступне оформлення цифрової картки", - повідомила прес-служба "Альфа-Банку".

Щоб отримати картку, потрібно звернутися з паспортом та ідентифікаційним кодом до будь-якого відділення "Альфа-Банку".

А вже з 11 січня отримати аналогічну картку можна буде у Monobank.

- Для цього потрібно в останній версії програми зайти в свою карту "єПідтримка", висунути карту свайпом вліво і там у меню обрати "Випустити пластикову картку". Випуск картки безкоштовний, необхідно сплатити лише тариф за доставку картки "Новою Поштою" – 50 грн, - зазначив співзасновник Monobank Олег Гороховський у Telegram.

Офіційний старт держпрограми "єПідтримка" відбувся 19 грудня. Окрім популяризації вакцинації це підтримка секторів економіки, які найбільше постраждали від карантинних обмежень. 1000 гривень можуть отримати усі повнолітні громадяни України, які пройшли повний курс вакцинації від COVID-19. Кошти надаються на чотири місяці з моменту отримання, витратити їх можна як онлайн, так і офлайн. Програма триватиме до 18 грудня 2022 року.

Новини по темі: Банки Виплати Коронавірус