25 червня
Завантажити ще

Рятувальники попередили західні регіони про небезпеку підтоплення

Рятувальники попередили західні регіони про небезпеку підтоплення
Фото: dsns.gov.ua

Вранці 8 січня рятувальники попередили, що у західних регіонах України на річках знову зростає рівень води. Існує небезпека підтоплення. Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

- На річках Закарпаття Латориці та Тиси у районі м. Чоп продовжиться підвищення рівнів води над рівнями на 8 годин 7 січня: на р. Латориця – м. Чоп на 0,3 – 0,6 м, збереження високого рівня води у заплаві, підтоплення автодороги с. М. Геївці – С. Тисянка (II рівень небезпеки – помаранчевий); на нар. Тиса – м. Чоп на 1.5 – 2.0 м, вихід води на заплаву (1 рівень небезпеки – жовтий), – повідомили рятувальники.

При цьому 8-9 січня на річках басейну Західного Бугу (Львівська, Волинська обл.) очікується відновлення підйомів рівнів води на 0,1 - 0,5 м над рівнями на 8 годину 5 січня, місцями можливий початковий вихід води на заплаву. На р. Західний Буг біля м. Кам'янка-Бузька продовжиться подальше затоплення заплави (1 рівень небезпеки – жовтий).

8-10 січня на річках басейну Прип'яті продовжиться підйом рівнів води на 0,1-0,3 м над рівнями на 8 год. - Жовтий).

Раніше в ДСНС заявили, що традиційно в зимовий період рятувальники проводять попереджувальну роботу, щоб запобігти нещасним випадкам на замерзлих водоймах. Незважаючи на численні попередження, люди продовжують наражати свої життя на небезпеку. У зв'язку із цим рятувальники оприлюднили список рекомендацій для громадян.

Новини по темі: ГСЧС Потоп