Завантажити ще

Гороскоп на 9 січня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 9 січня для всіх знаків Зодіаку
Фото: Фото за формою PxHere

Більше гороскопів на телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, будьте м'якшими і гнучкішими сьогодні. Ваша манера діяти прямолінійно і з позиції сили не здобуде успіху, незважаючи на всі ваші методи активності та привернення уваги. Переконуйте, а не тисніть, домовляйтесь – і буде вам щастя.

♉️ ТІЛЬЦІ, якщо відчуваєте сьогодні, що діалог не клеїться, краще не витрачати час і просто не вступати в дискусію. Краще відмовчатися, ніж вести марну розмову.

♊️ БЛИЗНЮКИ, у вас може спалахнути нове романтичне почуття або стосунки з партнером вийдуть на інший рівень. Насолоджуйтесь цим часом і проведіть його наодинці.

♋️ РАКИ, сьогодні ваш зв'язок з партнером буде особливо відчуватися, ви надихатимете один одного на важливі та потрібні справи, надаючи допомогу та підтримку.

♌️ ЛЕВИ, зупиніться, вистачить вже тринькати гроші. А тим більше не слухайте тих, хто пропонує вам ризикнути заради примарної вигоди. Залишитеся на бобах.

♍️ ДІВИ, сьогодні виконуйте своє основне завдання і в жодному разі не відволікайтеся на інші справи. Навіть якщо вам здається, що вони не заберуть багато часу. Не займуть, але зіб'ють з потрібного настрою і знадобиться багато часу, щоб знову увійти до колії.

♎️ ТЕРЕЗИ, сьогодні буде відчуття, що про вас забули і відсунули на другий план. Вам стане прикро і самотньо, але не варто поспішати з висновками: може, у близьких зараз якісь серйозні проблеми і просто не до вас. Краще дізнайтесь, чи не можете ви чимось їм допомогти.

♏️ СКОРПІОНИ, сьогодні ви повернетеся думками до давніх мрій, які вам з якихось причин не вдалося здійснити. Ви зрозумієте, що все ще можливо і здійснити мрію ніколи не пізно.

♐️ СТРІЛЬЦІ, ваш оптимізм та почуття гумору допоможуть впоратися з будь-якою ситуацією, навіть якщо вона здається безнадійною. Користуйтеся на повну котушку своєю чарівністю, вона приваблює людей і дуже допомагає вам. Якщо не вмієте, зверніться до своїх дітей, вони допоможуть точно!

♑️ КОЗЕРОГИ, сьогодні важливо дотримуватися формальності у відносинах з партнерами, фіксувати всі домовленості, прописувати умови. Жодної віри на слово, тільки письмові угоди.

♒️ ВОДОЛІЇ, ви надто завантажені справами і зовсім не звертаєте уваги на близьких, а зараз їм дуже потрібна ваша підтримка. Кидайте вже ваші справи та приділіть час рідним. Сім'я – це святе.

♓️ РИБИ сьогодні краще більше довіряти інтуїції, ніж логіці, і присвятити день творчості, а не рутині. Не знаєте, якій творчості присвятити день? Слухайте інтуїцію, вона знає.