5 жовтня
Завантажити ще

Детальний гороскоп для чоловіків на 2022 рік

Детальний гороскоп для чоловіків на 2022 рік
Фото: Teo Viedma з Pixabay

ОВНИ

Самотнім представникам цього знака, народженим у квітні, наступного року доведеться ще почекати свого сімейного щастя. Але якщо в них є жінка серця, настає сприятливий час пов'язати себе з нею узами шлюбу. Інші чоловіки-Овни досягнуть успіху у професійній сфері. Варто бути максимально активним, інакше потім проблем не оберешся. Незважаючи на короткострокове перебування Юпітера в знаку, це дасть енергію для стрімкого просування, і Овнам багато вдасться реалізувати. Інтелект та цілеспрямованість призведуть до досягнень, нових шляхів самореалізації, зростання та процвітання цього року. Загалом чудовий рік.

ТЕЛЬЦІ

Чоловіків чекають невеликі неприємності, які негативно позначаться на психіці та настрої загалом. Але не варто опускати руки і втрачати сенс життя, це короткочасно. Найбільш адекватними залишаться прикордонні Тельці, чиє Сонце знаходиться наприкінці знака, народжені з 18 до 22 травня. Їх врятують Плутон та Нептун. Втім, усі травневі Тельці отримають негативний вплив від Сатурна, отже, за своє щастя доведеться боротися.

БЛИЗНЮКИ

Представників цього знака, народжених у червні, той самий Сатурн, на щастя, або, на жаль, буде стримувати від необачних вчинків і авантюр. Головний плюс - ви не зможете смітити грошима, тому що не станете занадто впадати в крайнощі і захоплюватися ілюзіями. Однак будьте обережні в момент з'єднання Юпітера з Нептуном наприкінці квітня. Зелене світло запалиться вам хіба що під новий 2023 рік, однак і тут не без ложки дьогтю в бочці меду - ретроградний Марс, який з'явиться у вашому знаку, не дасть виконати всі справи і почне заважати у ваших діях.

РАКИ

Порівняно з 2020 та 2021 роками, 2022-й буде дещо кращим. Творчим представникам вашого знаку Нептун допоможе не лише у мистецтві, а й у коханні. Готуйтеся до романтичних пригод та можливого одруження. Проте не все так гладко: прохід Юпітера через знак Овна в середині року принесе складнощі та проблеми у всіх сферах життя. Усі попередні зусилля можуть виявитися марними, плани зірватися, і ваша впевненість у собі суттєво похитнеться. Проте завжди є надія на допомогу друзів.

ЛЕВИ

Цей рік для вас, на жаль, буде важким. У багатьох можуть виникнути застарілі та забуті проблеми зі здоров'ям (у січні його може похитнути ретроградна Венера), роботою, начальством.

Недобрий рік для відкриття свого бізнесу та для розширення свого впливу (за винятком липневих Левів). Також протягом майже всього року, особливо наприкінці вам потрібно звертати увагу на свою сім'ю.

ДІВИ

Думайте раціонально, ось головна порада. Рік нестабільний, з мінливим успіхом. На початку року вас буде супроводжувати везіння у багатьох сферах життя, проте до середини року неприємності почнуть переслідувати вас. Варто виявляти максимально можливу обережність. Період, коли Юпітер знаходиться в Рибах, вимагатиме від вас тверезого та чіткого розрахунку. Ретельно подумайте, перш ніж вирішити будь-який важливий захід. Середина року, особливо період із квітня до вересня, завдасть вам маси неприємностей та дрібних проблем. Початок року вдалий у фінансовому плані, але будьте обережні з витратами та сумнівними вкладеннями у його середині.

ТЕРЕЗИ

Планети показують, що головне завдання для чоловіків вашого знака у 2022-му – бути лояльним до змін. Вони можуть торкнутися вашого фінансового стану. Саме час навчитися заощаджувати. Судячи з положень планет, у 2022-му Терезам-чоловікам належить вирішити питання здоров'я. В особистому житті очікується знайомство з людиною, яка справить на вчинки Терезів певний вплив.

СКОРПІОНИ

Для представників цього знака 2022 дуже серйозний. Якщо жінки цього знаку ще якось зможуть абстрагуватись від справ, то чоловікам цього не вдасться. На особистому фронті у Скорпіонів буде багато швидкоплинних любовних стосунків. Але тільки в цьому круговерті ви можете упустити свою справжню половинку. Діапазон подій цього року буде дуже різноманітним, починаючи великими фінансами і закінчуючи батьківством, до якого ви могли як і підготуватися, так і ні. У будь-якому випадку намагайтеся чинити прагматично.

СТРІЛЬЦІ

У кар'єрі представників цього знака наступного року будуть періодичні злети та падіння. Сатурн прагне забезпечити деяку стабільність у сім'ї та спілкуванні, яких вам може не вистачати. Має бути робота з удосконалення себе та навколишнього простору. Особливо продуктивними у цей період будуть Стрільці, які займаються творчістю. Також вплив Юпітера в Рибах буде позитивним для Стрільців-ріелторів. Проте стережіться шахраїв.

КОЗЕРОГИ

Найкраще зараз направити сили на реалізацію вже існуючих задумів. Це стане найпродуктивнішим рішенням. Не слід ухвалювати швидких, емоційних рішень. Вони з великою ймовірністю виявляться помилковими. Необхідно вірити в себе та рішуче діяти. Але перш, ніж почати своє сходження, перегляньте свої бажання та наміри.

ВОДОЛІЇ

Чоловікам попередження: не варто піддаватися ілюзіям і спокусам, не всі ідеї, що приходять до вас, дійсно корисні, так що дивіться на речі реальніше. Ближче до весни у вас з'являться нетривіальні ідеї, цілі та інтереси. На перше місце цього року виходять сфери грошей та кар'єри, весь рік ви вирішуватимете ділові питання, будете розпочинати нові проекти та старанно над ними працювати. Головне у всьому цьому – зберігати позитивний настрій та усвідомлювати, що успіх приходить не одразу, іноді треба почекати. І не варто брати на себе непосильну ношу, а після докоряти собі за невиконання - ставтеся до всього легше. Не зробили у 2022-му - зробите у 2023-му!

РИБИ

Варто підготуватися до сюрпризів та подарунків. Радимо зробити карту бажань і просити у всесвіту їх виконання – і вам багато чого буде дано. Важливо чітко позначити, що має бути у вашому житті, а що час з нього виключити. Втім, треба не лише мріяти та візуалізувати, а переходити до практики та діяти. Рік обіцяє бути максимально позитивним та результативним. У зв'язку з цим є сенс зайнятися великими проектами та втіленням найзаповітніших бажань. Не слід скромничати та відкладати на потім. Все найважливіше відбувається зараз.

Новини по темі: Гороскоп Прогнози