Завантажити ще

Головна ялинка України увійшла до топ-15 найкрасивіших у Європі

Головна ялинка України увійшла до топ-15 найкрасивіших у Європі
Фото: europeanbestdestinations.com

Новорічна ялинка у Києві, встановлена на Софійській площі, посіла 13 місце у рейтингу найкрасивіших новорічних деревців у Європі. Про це повідомляє " Europe Best Destinations ".

Згідно з опублікованим рейтингом, до трійки лідерів увійшли новорічні ялинки на мальтійському острові Гоцо, у Страсбурзі та Лісабоні. Головна лісова красуня нашої країни зайняла 13 позицію в топ-15 ялинок, розташувавшись між Польщею та Італією.

- Столиця України - ідеальне місце для мандрівників, які шукають автентичності, снігу та традицій. Різдвяний ярмарок у Києві не один, їх кілька. Помилуватися однією з найкрасивіших різдвяних ялинок у Європі можна на Софійській площі - це справжнє дерево, прикрашене гірляндами на десятки кілометрів, - зазначає видання.

Цього року на Софійській площі у Києві красується ялинка заввишки 31 метр, прикрашена 20 тисячами золотих та червоних куль, а також 10-кілометровою гірляндою у вигляді великого купола. Іграшки зроблені з пластику, а на верхівці деревця красується велика зірка з 12 променями та земна куля.

Поблизу головної ялинки України також розташовані гарні фотозони та декорації, присвячені Різдвяній чудо-ночі, коли народився Іісус Христос. Навколо ялинки у вигляді вертепу розставили фігури Іісуса, Божої Матері, святого Йосипа, пастухів, царів, ангелів та колядників. Також на площі працюють ковзанка, дитячі атракціони, різноманітні фотозони та ярмарок з фудкортом.