4 жовтня
Завантажити ще

Гороскоп на 1 січня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 1 січня 2022 року для всіх знаків Зодіаку
Фото: herwigclaeys0 з Pixabay

Більше гороскопів у телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, першу половину дня вам краще нікуди не поспішати, по можливості давати собі відпочинок, більше розмірковувати, ніж діяти. А ось у другій половині дня ви відчуєте приплив енергії та зробите масу потрібних та корисних справ.

♉️ ТЕЛЬЦІ, є ймовірність, що, на жаль, ваша дружба з кимось вичерпає себе. Ви зрозумієте, що вам давно не по дорозі та разом нецікаво. У цій ситуації наймудріше - відпустити один одного і йти кожен своєю дорогою.

♊️ БЛИЗНЮКИ, сьогодні можливе непорозуміння з оточуючими, якісь перепони та нестиковки. Але будь-які перешкоди тільки сильніше розпалюють вас і спонукають більш наполегливо дотримуватися мети. Чудовий підхід!

♋️ РАКИ, якщо сьогодні намагатимуться всю роботу повісити на вас, відхрещуйтеся від такого щастя щосили. Нехай ділять обов'язки між вами та іншими співробітниками, бо у вас ніяких сил не залишиться.

♌️ ЛЕВИ, це чудово, що ви сміливі, готові до експериментів і хочете додати більше яскравих фарб у це життя. Але не варто ображатись на інших, якщо вони не поділяють вашого ентузіазму і не готові йти з вами на подвиги... Не всі такі просунуті, знаєте.

♍️ ДІВИ, ви дуже сильно тиснете на когось із близького оточення (діти, партнер). Усім буде тільки краще, якщо ви трохи послабите хватку і перестанете тиснути.

♎️ ТЕРЕЗИ, перш ніж вкласти кудись свої кревні, дізнайтеся досконально все про проект і про людей, які за ним стоять. Навіть у магазині уважно перевіряйте чек – вас можуть обрахувати.

♏️ СКОРПІОНИ, прислухайтеся до власних мрій, у вас зараз є все, щоб розпочати їхню реалізацію. Сьогодні чудовий день, щоб почати планувати те, що ви збираєтеся зробити цього року.

♐️ СТРІЛЬЦІ, сьогодні довкола вас киплять пристрасті, а атмосфера розжарена. Подумайте 10 разів, перш ніж вступати в конфлікт або навіть поговорити з кимось роздратовано. Наслідки можуть вас не порадувати.

♑️ КОЗЕРОГИ, на вас зараз хтось чинить сильний емоційний тиск. Ваше завдання – зберігати спокій усіма силами та не вестись на провокацію. Варто дати слабину і занервувати - можете по-великому накосячити. Новий рік, на жаль, може початися для вас неприємно.

♒️ ВОДОЛІЇ, сьогодні якнайбільше спілкуйтеся, йдіть на контакт, будьте відкриті, розповідайте про себе. Ви цілком можете почути якусь слушну пораду або оцінку ситуації з боку, яка буде дуже корисною.

♓️ РИБИ, можливо, у вашій компанії затесалися неадекватні, токсичні персони або скиглики, і вони не найкращим чином впливають на ваш настрій. Проаналізуйте своє найближче коло, можливо, йому необхідне чищення.