Завантажити ще

Скандальна сукня Христини Тишкун пішла з молотка за тисячу доларів

Скандальна сукня Христини Тишкун пішла з молотка за тисячу доларів
Фото: facebook.com/Nikiforov.Artem

Сукня з відвертим декольте, яка коштувала посади заступнику міністра освіти Ігорю Гарбаруку, перейшла у власність юриста Євгена Лосовського. Він не пошкодував тисячі доларів на благодійному аукціоні, який влаштував журналіст каналу НАШ Артем Нікіфоров. Про це Нікіфоров повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

- Переможець – Євген Лосовський зі ставкою в 1000 дол (27224 грн). Євген погодився направити кошти херсонській клінічній лікарні імені Карабелеша. Від себе додаю 10000 грн. Справа в тому, що цього року колектив лікарів вказаної лікарні врятував мою бабусю, якій 80 років і яка перехворіла на ковід. Окремі слова подяки головному лікарю Аллі Маліцькій та лікарю Галині Афанасьєвій, - написав журналіст.

Чорна обтисла сукня з оригінальним декольте, що оголює груди, в якій помічниця заступника міністра освіти Ігоря Грабарука - Христина Тишкун 24 грудня з'явилася на діловій зустрічі у Львівській міськраді, прославилася на всю країну. Після того, як Тишкун розкритикували користувачі мережі, Грабарук пішов у відставку.