2 жовтня
Завантажити ще

Гороскоп здоров'я та сімейного благополуччя на 2022 рік

Гороскоп здоров'я та сімейного благополуччя на 2022 рік
Фото: Катерина Мартинович/Архів «КП»

Що на нас чекає в особистому житті, і що зірки обіцяють у плані здоров'я? Прогноз на 2022 рік для всіх знаків зодіаку склали досвідчені астрологи.

Овен

(21.03 – 19.04)

Для сімейних Овнів рік більш-менш рівний. А ось відносини закоханих можуть постійно перевірятися на міцність, і головною темою проблем, на жаль, стануть гроші. Пам'ятайте, що у коханні діє досить жорстке правило – чим більше вимагаєш, тим менше отримуєш. Керуючись ним, можна значно пом'якшити ситуацію.

Здоров'я. Цілий рік ви сповнені енергії, сил, і це допоможе впоратися з проблемами і у справах, і в особистому житті.

Телець

(20.04 – 20.05)

Цей рік для сімейних Тельців стане справжньою перевіркою на міцність. Багато пар буде неймовірно близьким до розлучення. Тяга до нового, а можливо, і до інших відносин, змусить багатьох представників знака повністю змінити своє життя. Зате у тих, хто по-справжньому любить одне одного, сім'я стане ще міцнішою.

Здоров'я. Вашому здоров'ю нічого не загрожує. Але про всяк випадок прийміть запобіжні заходи, якщо ваша професійна діяльність пов'язана з ризиком: у січні, лютому та в грудні зростає ймовірність травм.

Близнюки

(21.05 – 21.06)

Цьогорічні затемнення вплинуть на особисте життя. Самотні можуть зустріти цікаву людину, а ті, хто вже у стосунках, попрямують до дверей загсу. Відносини з родичами можуть періодично ускладнюватися, і, швидше за все, йдеться не стільки про свою рідню, скільки про родичів другої половини. Зірки рекомендують спокійно розбиратися у проблемі і по можливості уникати конфліктів.

Здоров'я. Протягом усього року ваш енергетичний потенціал є досить високим, і захворювання вам не страшні. Але будьте уважнішими у поїздках і за кермом. Критичні місяці цього року – друга половина січня, лютий, друга половина травня, червень та грудень.

Рак

(22.06 – 22.07)

Сімейне життя цього року вас порадує. Головне – уникати конфліктів та берегти ті відносини, які у вас є. У самотніх Раків любовні романи можуть пробуксовувати, і часом це пов'язане з різними поглядами на життя чи з фінансовими проблемами. При цьому розкладі від стосунків не залишиться каменю на камені. Але якщо ви зможете примиритися з дрібними вадами своїх половинок, то подолаєте складнощі у відносинах. Діти та родичі вас порадують.

Здоров'я. Рік може принести низку складнощів зі здоров'ям, тому постарайтеся їм запобігти. Своєчасно звертайтеся до лікаря, будьте уважні до свого стану. Загалом вам усе вдаватиметься: якщо сядете на дієту - скинете стільки кілограмів, скільки захочете. А у спортзалі накачаєте м'язи своєї мрії.

Лев

(23.07 – 22.08)

На особистому фронті спостерігається значне пожвавлення. Цьогорічні затемнення відбуваються в любовному секторі вашого неба, а це означає, що на самоті сидіти не доведеться.  У самотніх з'явиться шанс зав'язати цікавий роман. Обранцем може стати людина, яку ви давно вже знаєте, але зараз стосунки перейдуть на інший рівень розуміння та кохання. Будьте готові, що у близької людини можуть виникнути проблеми, і вам належить нелегке завдання взяти їхню частину на свої міцні плечі.

Здоров'я. Цього року ваш енергетичний потенціал невисокий, проте захворювань вдасться уникнути, якщо дотримуватися режиму дня і не забувати про відпочинок. Люди похилого віку, ослаблені, а також такі, що мають захворювання серцево-судинної системи, повинні особливо дбати про себе і не нехтувати постійною профілактикою.

Діва

(23.08 – 22.09)

Справи на особистому фронті можуть бути відсунуті на другий план, оскільки ви будете завантажені роботою. У кращому разі зав'яжеться роман із людиною, яка має відношення до ваших справ, і в цьому плані досить перспективно виглядають кінець серпня та вересень. Можливі зустрічі в поїздці. Подружжя проживе рік без потрясінь.

Здоров'я. Протягом усього року ваш енергетичний потенціал невисокий, тому здоровий спосіб життя для вас – необхідність. Настав час нарешті розлучитися зі шкідливими звичками, добре висипатися і почати займатися спортом.

ТЕРЕЗИ

(23.09 – 22.10)

Рік досить цікавий для особистого життя, але водночас і неспокійний. Молоде покоління підніме справжній «бунт на кораблі», і часом обійдеться це недешево для бюджету сім'ї. Багато хто починає серйозне будівництво - це може бути або сімейний бізнес, або реконструкція житла. У закоханих можливі спалахи ревнощів, розбіжності та фінансові суперечки. Загалом рік вдалий. Розрив відносин навряд чи станеться.

Здоров'я. Ви здорові, енергійні та дуже привабливі, що відзначать усі, з ким вас зведе доля.

Скорпіон

(23.10 – 21.11)

У любовних пригодах ви не дізнаєте поразки. Не будете обділені увагою протилежної статі. Недружне подружжя може часто сваритися. У дружніх пар можуть виникнути проблеми з будинком, квартирою чи якоюсь іншою нерухомістю, але це лише згуртує. Діти радують, ближче до кінця року стане ясно, що у їхніх справах починається  добра смуга.

Здоров'я. У 2022 році особлива обережність рекомендується тим, хто має давні хронічні захворювання, а також людям похилого віку. Молодим і здоровим варто стежити за вагою, пам'ятати про користь спорту та помірного харчування.

Стрілець

(22.11 – 21.12)

Для особистого життя 2022 рік – це час важливих змін. Затемнення, які протягом усього року відбуваються у вашому знаку, змусять тих, хто незадоволений своїм сімейним чи романтичним життям, серйозно переглянути стосунки.

Здоров'я. Проблем зі здоров'ям не передбачається, ви сповнені енергії. І якщо будете дотримуватися всіх запобіжних заходів, то ніякі віруси вам не страшні. Однак зірки наполегливо рекомендують вам бути уважнішими у поїздках та за кермом.

Козеріг

(22.12 – 19.01)

Для багатьох закоханих рік принесе випробування на міцність. Вам доведеться щось зробити для розвитку стосунків. Сімейним Козерогам варто виявити мудрість і терпіння, тоді ви все подолаєте.

Здоров'я. Зірки рекомендують протягом усього року вести виключно здоровий спосіб життя та навчитися дивитися на проблеми зверху, трохи відсторонившись від них. Це допоможе зберегти міцність тіла та бадьорість духу. Можливо, що в році прийдешньому вам доведеться дбати про здоров'я когось із членів сім'ї, і ви це зробите, використовуючи всі наявні можливості.

Водолій

(20.01 – 18.02)

Особисте життя складатиметься бурхливо. Затемнення 2022 року акцентують сектор неба, пов'язаний з різними любовними історіями, а це означає, що багато представників вашого знаку замисляться про несподівану зміну статусу. Людина, яку ви давно і непогано знаєте, може пред'явити на вас свої права, і в ряді випадків це може призвести до розставання з минулими уподобаннями або розлучення. Багато вільних представників знака знайдуть сім'ю.

Здоров'я. Протягом усього року зірки рекомендують дбати про себе і вести виключно здоровий спосіб життя. Суворий Сатурн влаштувався у вашому знаку на найближчі пару років, а це планета обов'язку, дисципліни та відповідального ставлення до всього. І насамперед – до себе.

Риби

(19.02 – 20.03)

Закохані зі стажем ухвалять рішення про шлюб або хоча б про спільне проживання та, ймовірно, придбають житло. Багато представників знаку зіграють весілля. Можливе поповнення в сім'ї або зачаття дитини. Якщо не драматизувати деякі розбіжності та проблеми із родичами, в особистому плані рік обіцяє бути щасливим.

Здоров'я. Протягом усього року будьте уважні у поїздках, за кермом – ймовірність аварій, надзвичайних пригод у 2022 році дуже велика. А якщо ваша сім'я чекає на дитину, обирайте тільки медичні заклади, в яких ви впевнені на всі сто.

Новини по темі: Гороскоп Аст рологии