26 травня
Завантажити ще

Нетрадиційний астропрогноз-2022: На жабу чекає премія, а мураху втішать любовні стосунки

Нетрадиційний астропрогноз-2022: На жабу чекає премія, а мураху втішать любовні стосунки
Фото: Катерина МАРТИНОВИЧ

Багато хто з нас звик довіряти східному гороскопу. Адже існує ще й слов'янський! У ньому персонажі набагато ближче до нас, ніж Водолії, Стрільці та Скорпіони. Знайдіть свою тварину за датою народження і дізнайтеся, що на вас чекає у 2022 році.

ВЕДМІДЬ

(10 грудня – 9 січня)

Ведмідь звик усе тримати під контролем. Він, зазвичай, намагається бути у курсі основних подій. А це ох як не просто! Тому нерідко наш герой почувається, ніби стиснута пружина. Йому просто потрібно дати собі гідний відпочинок. І це зовсім не поїздка до моря чи подорож до спа-готелю. Ведмідь має відпочити морально. На нього стільки навалилося останнім часом!

Цього року інтуїція Ведмедя буде на висоті і, звичайно, це принесе свої дивіденди у роботі та спілкуванні з близькими. На нього чекає чимало вдалих проектів та рішень. А ситуації, якими він стурбований останніми місяцями, мають вирішитись у кращому варіанті.

РОСОМАХА

(10 січня – 9 лютого)

Росомаха – особистість, не сказати, що практична. Вона звикла покладатися на оточуючих та довіряти їм без міри. На жаль, це може зіграти з нею поганий жарт. Деякі можуть абсолютно безсоромно скористатися цією довірливістю. Росомаха має мобілізуватися, взяти себе в руки і почати діяти, тримаючи все під контролем.

Глобальних змін у особистому житті в нашій героїні також не передбачається. А ось приємних звісток буде достатньо!

ВОРОН

(10 лютого – 9 березня)

Ворон вкотре вирішить змінити своє життя кардинальним чином. Боятися не варто, тому що навряд чи бажане буде втілено у дійсність. Але заряд бадьорості отримають усі навколо, в тому числі й наш герой. Начальство ж прийме цю спробу за рідкісну ініціативу і, швидше за все, відзначить поривання співробітника.

Непогано все має складатися у Ворона та на особистому фронті. Ті, хто в шлюбі, ніби знайдуть друге дихання, вільні - зустрінуть близьку за духом людину.

ГОРНОСТАЙ

(10 березня – 9 квітня)

У Горностая проблеми з прийняттям рішень. Можливо, в якийсь інший період це б і вважалося недоліком, але зараз так однозначно зійде за гідність. Бо ситуація змінюється дуже швидко і часом зовсім не потрібно квапити події.

Горностаю цього року варто зосередитись на своїх стосунках, постаратися не давати слабину та берегтися від різного роду залежностей – менше їсти та не зловживати алкоголем.

ЖАБА

(10 квітня – 9 травня)

Жаба різка, прямолінійна і в той же час завжди готова прийти на допомогу і знайти вихід у найважчій ситуації. За цю якість Жабу дуже цінують оточуючі, особливо колеги. Цього року вона отримуватиме за свої мудрі поради всілякі ніштяки та заохочення від начальства. Адже такий фахівець у колективі – на вагу золота!

До речі, нинішній рік може стати для представників цього знаку дуже важливим: у сім'ї можливе поповнення.

КОНИК

(10 травня – 9 червня)

Коник звик до ґрунтовності та до мобільності. Він вміє швидко приймати рішення і може один витягти складний проект. По суті, наш герой – трудоголік. Знаючи звички Коника, оточуючі намагаються зіпхнути на нього більше обов'язків. На жаль, професійного визнання йому чекати цього року не доведеться. Зате Коник відкриє нові горизонти і знайде собі цікаве заняття, яке принесе хороший дохід. У особистому житті Коника все також складеться якнайкраще.

ХОМ'ЯК

(10 червня – 9 липня)

Хом'якові все хочеться встигнути і все дізнатися. Має багато друзів і ще більше планів. Він збирається вирушити в кілька подорожей і готує грандіозні проекти, пов'язані з новим напрямком. Що найцікавіше, все в нього вийде, Хом'як вміє досягати поставлених цілей, хоч би якими божевільними вони були.

Непогано буде все і з матеріальним становищем: Хом'як – добрий фінансовий стратег. У сімейних стосунках доведеться попрацювати, щоб досягти гармонії.

РАВЛИК

(10 липня – 9 серпня)

Равлик дуже трепетна істота. У спілкуванні з нею слід бути дуже делікатним, щоб не завдати моральної травми або ненароком не образити. Це дуже старанні та обов'язкові істоти. Вони рідко що забувають. Якщо Равлик узявся за справу, можна бути спокійним, все буде як слід.

У новому році на равлика чекають хвилювання, пов'язані зі змінами в житті, клопотами з дітьми. Але все це будуть приємні переживання, радісні. Сімейні ж узи обіцяють бути міцнішими за колишнє.

МУРАХА"

(10 серпня – 9 вересня)

Хоч мале та бистре наш Мураха. Запам'ятайте, він завжди дає розумні поради, до яких обов'язково треба прислухатися, якщо не хочете сісти в калюжу.

Цього року кар'єрного зростання у Мурахи не передбачається, як і особливого поліпшення фінансового стану. Втім, стабільність за нинішніх часів – це вже щастя.

Натомість представники цього знака знайдуть втіху в любовних стосунках.

[h5_tt class="orange_h5_title" text="ХРУЩ

(10 вересня – 9 жовтня)

Хрущ – жадібний до емоцій, спілкування, роботи. Він такий собі ентузіаст, який хоче взятися за все відразу. І треба сказати, у всьому має вдачу. Хрущ – перфекціоніст. Він повинен бути у всьому найкращим. Щоб залишатися в авангарді, доведеться багато трудитися. Найближчим часом на Хруща чекають дуже вдалі проекти та рішення, а також, можливо, кар'єрне зростання.

Що ж до особистого фронту, то там особливих змін чекати не варто.

БОБЕР

(10 жовтня – 9 листопада)

Майстер прийматиме правильні рішення. Він рідко помиляється, так що можна буде покластися на його інтуїцію і сміливо піти тим шляхом, яким він радить. Бобра чекає чимала фінансова вигода у новому році та багато цікавих зустрічей. Але варто побоюватися тиску на роботі: якщо Бобру почнуть обмежувати його свободу, він просто піде в інше місце.

У Бобра найближчим часом можливе поповнення у дружній родині.

ПЕС

(10 листопада – 9 грудня)

Пес активний і невтомний. Він ніби спеціально шукає складні ситуації, щоб загартувати свій характер і довести собі, що він герой, яких мало. Все це робить життя поряд з ним не так, щоб дуже комфортним. Зате достеменно відомо, що Пес завжди доб'ється бажаного. Він уміє повести за собою та організувати навколо себе згуртовану команду. А вже разом вони досягнуть і успіху, і фінансового благополуччя.

Цього року Псу слід бути настороже з новими знайомими і не кидатися у вир із головою. Щоб не втратити дорогі стосунки, треба виявляти до другої половинки більше уваги.

Новини по темі: Гороскоп Аст рологии