Завантажити ще

Учасник скандалу в «Укрексімбанку» зустрівся з журналістами

Учасник скандалу в «Укрексімбанку» зустрівся з журналістами

Учасник скандалу в державному «Укрексімбанку» Ігор Тельбізов сьогодні зустрівся з представниками Національного банку України, журналістами та експертами.

29 грудня відбувся круглий стіл за сприяння Національної спілки журналістів України, ініційований Агентством кризових комунікацій. Учасники висловили необхідність розробки інструкцій для служб безпеки банків та державних компаній під час комунікації з журналістами та блогерами.

Під час обговорення Заслужений журналіст України Сергій Дойко зауважив, що у скандалі винний не голова служби безпеки Тельбізов, який виконував інструкції із захисту банківської таємниці, а голова комунікації банку. «Я все зробив би, щоб банківська інформація не вийшла, це таємниця», — сказав журналіст.

Ігор Тельбізов заявив, що ситуація з журналістами «ганебна», неприпустима надалі, і він шкодує, що це сталося. «Я вперше познайомився із журналістами в роботі. Журналістика одна з найважливіших професій. Я докладу всіх зусиль для недопущення подібних ситуацій надалі», - сказав Тельбізов. Він додав, що планує створити стипендіальну програму для журналістів-початківців та журналістів розслідувачів.

Нагадаємо, 4 жовтня у державному банку під час інтерв'ю, голова правління Євген Мецгер зупинив інтерв'ю та розпорядився стерти відеозаписи журналістів. Це призвело до скандалу, який зараз розглядається у суді.