Завантажити ще

Співробітники дитсадка для дітей з аутизмом хочуть пікетувати Кабмін через тарифи на опалення як для бізнесу

Співробітники дитсадка для дітей з аутизмом хочуть пікетувати Кабмін через тарифи на опалення як для бізнесу
Фото: ukranews.com

Співробітники дитячого садка для дітей з аутизмом "Дитина з майбутнім" мають намір пікетувати Кабінет Міністрів через рахунки за опалення за тарифом торгових центрів.

Про це засновниця дитячого садка для дітей з особливостями "Дитина з майбутнім" Інна Сергієнко написала на своїй сторінці в соціальній мережі  Фейсбук, передають Українськi Новини.

- Шановний Кабінете Міністрів, от і до нас у садок для дітей з аутизмом прийшли рахунки за теплоносії. Коефіцієнт 2,68, тому що, згідно з постановою КМУ №1 209, ми та інші центри, створені батьками, аби хоч якось допомогти своїм дітям, належимо до категорії "інші" разом із ТРЦ. Жаль, що рентабельність у нас різна, - написала Сергієнко.

Вона додала, що соціальний бізнес змушений вирішувати проблеми, які не вирішує держава, але ситуація, що склалася, змушує задуматися про закриття дитячого садка для дітей з аутизмом.

– Тільки я попереджаю – просто так садок не закрию. Ми з дітьми прийдемо до вас – до Кабміну, не допоможе – до Верховної Ради, і залишимо їх вам на пару годин. Подивимося, як ви вирішуватимете проблеми аутизму, ті самі, з якими ми живемо щодня, - наголосила Сергієнко.

У коментарях до посту керівники інших дитячих садків та центрів розвитку дітей підтримують акцію, оскільки їм також підняли тарифи на опалення.

Новини по темі: Протести Кабмін