Завантажити ще

Гороскоп на 30 грудня для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 30 грудня для всіх знаків зодіаку
Фото: Герман Трауб з Pixabay

Більше гороскопів на телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, ви сьогодні відчуєте сильну потребу в самоті, бажання відгородитися від усіх і присвятити цей день накопиченню енергії. Якщо є можливість, те й зробіть.

♉️ ТІЛЬЦІ, вам сьогодні доведеться поєднувати ідеалізм із прагматизмом. Якими б високими і світлими не були ваші ідеї, їм потрібно винайти практичне застосування. А інакше гріш їм ціна.

♊️ БЛИЗНЮКИ, ви сьогодні запросто можете отримати заслужену нагороду за успіхи. Тільки не треба метушитися та підганяти події. Хороші новини слід зустрічати, будучи спокійним.

♋️ РАКИ, якщо ви самотні, наразі не варто сидіти і мріяти про ідеальну пару. А ось прояв ініціативи (прихільність до обраниці, якщо така є, реєстрація на сайті знайомств тощо) принесе шикарні плоди.

♌️ ЛЕВИ, ваша працездатність сьогодні залежатиме від того, наскільки вам цікаві завдання, що виконуються. На жаль, цей інтерес не завжди є , тож рутинні справи можуть залишитися незавершенми.

♍️ ДІВИ, найбільше у світі ви нині боїтеся залишитися на самоті. Вам потрібне міцне плече друга, його підтримка та увага. Поодинці вам буде вкрай важко впоратися з неприємностями, що звалилися.

♎️ ТЕРЕЗИ, наразі у вашому житті занадто багато хаосу. І хоч би як ви не намагалися впорядкувати все і вся, найближчим часом у вас нічого не вийде. Просто перечекайте цей непевний час.

♏️ СКОРПІОНИ, сміливо спочивайте на лаврах, користуйтеся накопиченими плодами праці і просто насолоджуйтесь життям. Ви на це заслуговуєте. Поки що можна нічого не робити і спокійно підготуватися до Нового року.

♐️ СТРІЛЬЦІ, ставтеся до бізнес-партнерства як до шлюбу. Дивіться не лише на цифри, але й аналізуйте, якою мірою ви сумісні, чи легко бути поруч, наскільки відчуваєте партнерів.

♑️ КОЗЕРОГИ, ви безстрашні як ніколи і готові впевнено доводити свою правоту, навіть якщо оточуючі сприймають її в багнети. Що ж, генії завжди будуть на крок попереду, тож не всім під силу їх зрозуміти.

♒️ ВОДОЛІЇ, ви такі впевнені в собі, що роздаєте обіцянки праворуч і ліворуч, не турбуючись про те, чи зможете їх виконати. Припиніть так робити, іноді обставини виявляються сильнішими за нас.

♓️ РИБИ, дивіться на речі ширші. Світ різноманітний і не повинен відповідати вашим очікуванням. Чим більше речей ви сприймаєте, тим легше вам буде жити і відповідати вимогам часу.