Завантажити ще

Директор одеського зоопарку зняв новорічний кліп, у якому зіграв тигра, що втік з клітини.

Директор одеського зоопарку зняв новорічний кліп, у якому зіграв тигра, що втік з клітини.
Фото: youtube.com/watch?v=0NpfxYWg8as

В Одеському зоопарку презентували відеопривітання з Новим 2022-м у вигляді яскравого кліпу. Головну роль у ньому виконав директор установи Ігор Бєляков, вбравши образ тигра. Також у ролику знялися працівники зоопарку та журналісти. Кліп опубліковано на каналі YouTube.

На кадрах ролика Біляков грає роль тигра, який втік із вольєру і ледь не нападає на відвідувачку зоопарку. "Невловима тварина" грає і бігає територією установи, а працівники зоопарку намагаються зловити втікача. Схопити "хижака" вдалося, застосувавши постріл із транквілізаторами, після чого його знову помістили у вольєр.

Відео супроводжується музикою, яку грає на гітарі директор одеського зоопарку, а пісню посадовець написав сам. Городяни таку "листівку" оцінили та зазначили, що ролик їм сподобався.

Це не перше оригінальне вітання від Бєляков. Востаннє чиновник презентував кліп наприкінці жовтня – відеоролик було знято до святкування Хеллоуїна. У ньому директор одеського зоопарку та інші співробітники установи зіграли вампірів та перевертнів. А у 2019 році Біляков привітав одеситів із новорічними святами в образі щура.