22 травня
Завантажити ще

Найпопулярнішими предметами на ЗНО стали українська мова, історія та математика

Найпопулярнішими предметами на ЗНО стали українська мова, історія та математика
Фото: pixabay.com

У 2021 році українські школярі найчастіше проходили Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури, математики та історії України. Також серед популярних предметів - англійська мова, яка незабаром також може потрапити до трійки лідерів. Про це розповіли викладачі онлайн-школи « На Урок », які готують дітей з усієї України до іспитів.

- Чому не фізика чи, наприклад, біологія? Все дуже просто. По-перше, всім випускникам необхідно здати підсумкову атестацію у формі Зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), незалежно від того, чи вступатимуть вони цього року до університетів чи ні. Хоча б базовий рівень! Інакше вони просто не отримають атестату. По-друге, без цих предметів не обійтись випускникам, які мріють стати студентами. Вимоги університетів різні, але для вступу обов'язково необхідно здати ЗНО з української мови (або української мови та літератури, якщо вуз профільний). До того ж, для вступу на гуманітарні спеціальності (а таких чимало: історія, філологія, правознавство, культурологія, психологія, маркетинг тощо) теж не обійтися без оцінки тестування з української мови та літератури. Додатково, зазвичай, університети вимагають сертифікат тестування з історії України, - розповіли педагоги.

Крім того, всім майбутнім математикам, інженерам, програмістам, фізикам, економістам, фінансистам тощо потрібно пройти тестування з математики, причому саме профільного рівня. І, цілком можливо, з англійської. При цьому математику нерідко доводиться здавати навіть випускникам, які мріють стати медиками, додали фахівці.

При цьому експерти онлайн-школи «На Урок» прогнозують, що у 2022-му році до трійки предметів-лідерів, що складатимуть українські учні, як і раніше, входитимуть українська мова та література, математика та історія України.

Новини по темі: освіта ЗНО