Завантажити ще

Українці витратили понад 42 мільйони гривень за програмою єПідтримка на залізничні квитки

Українці витратили понад 42 мільйони гривень за програмою єПідтримка на залізничні квитки
Фото: uz.gov.ua

Станом на 27 грудня українці придбали вже понад 100 тисяч квитків на потяги за держпрограмою є Підтримка. Таким чином, громадяни витратили на квитки понад 42 мільйони, отримані за повний курс вакцинації. Про це повідомляє Укрзалізниця.

- З моменту початку виплат на спеціальні карти за програмою є Підтримка, пасажири здійснили понад 100 тисяч транзакцій, купуючи квитки у чат-боті АТ Укрзалізниця, на сайті booking.uz.gov.ua та на партнерських ресурсах. Середній чек однієї транзакції становить 420 гривень, – уточнили у компанії.

В Укрзалізниці нагадали, що ліміт з оплати залізничних квитків карткою єПідтримка дорівнює сумі грошових коштів на ній, тобто можна вибрати будь-який квиток на будь-який рейс у вагон будь-якого класу вартістю до 1000 гривень та сплатити його у чат-боті Укрзалізниці, на сайті booking.uz.gov.ua або в касі.

Купуючи квитки на залізницю, пасажири також отримують доступ до безкоштовної залізничної онлайн-бібліотеки, яка доступна у всіх поїздах, та до онлайн-кінотеатру, який працює в поїздах Інтерсіті+ і коштує лише 1 гривню.

На 27 грудня вже понад 6,5 млн. українців скористалися програмою "єПідтримка". Вони вже отримали банківські картки, а ще 5,5 млн громадян сформували заявки. Близько 3 млрд. Грн. влада вже направила на реалізацію програми.