Завантажити ще

Програмою "єПідтримка" вже скористалися 6,5 мільйона українців

Програмою
Фото: diia.gov.ua

На 27 грудня вже понад 6,5 млн. українців скористалися програмою " єПідтримка ". Вони вже отримали банківські картки, а ще 5,5 млн громадян сформували заявки. Близько 3 млрд. Грн. влада вже направила на реалізацію програми. Про це заявила перший віце-прем'єр-міністр України – міністр економіки Юлія Свиріденко, повідомляє Урядовий портал.

- Кожен, хто прищепився двома дозами вакцини, має можливість через реєстрацію у сервісі "Дія" отримати від держави 1000 гривень та витратити їх на книги, відвідування театру чи кінотеатру, квитки на літак чи потяг, абонемент у фітнес-клуб. Вже з січня 2022 року програму "єПідтримка" буде модифіковано. Дамо можливість людям старше 60 років спрямувати кошти на придбання антибіотиків. Подальше її удосконалення залежатиме від попиту, а також від того, які галузі потребуватимуть державної допомоги. У майбутньому ми зможемо легко підлаштувати її під потреби та нові виклики, – повідомила Свириденко.

У листопаді Володимир Зеленський оголосив про старт програми " 1000 гривень за вакцинацію ". 16 грудня українці почали одержувати перші виплати. Першого дня видачі коштів українці «обрушили» сайти книгарень: портали найпопулярніших з них не витримали навантаження і надвечір були недоступні.