25 вересня
Завантажити ще

Оркестр академії Нацгвардії та студенти Харкова переспівали "Щедрик"

Оркестр академії Нацгвардії та студенти Харкова переспівали
Фото: nangu.edu.ua.

У Національній гвардії на честь роковин української різдвяної пісні " Щедрик " записали відео, де легендарну мелодію виконують студенти Харкова та військовий оркестр. Відео зняли у харківському торговельно-розважальному центрі Nikolsky. Ролик опублікували у Фейсбуці Нацгвардії.

Студентський хор Харківського Національного університету мистецтв імені І.П. Котляревського під керівництвом Олексія Фартушка виконав "Щедрика" разом із оркестром Національної академії Нацгвардії України.

- Цього року "Щедріку" виповнилося 105 років. Вперше "Щедрик" виконав хор Київського університету у 1916 році, коли композитор Микола Леонтович працював у Києві, де керував хоровими колективами, викладав у Музично-драматичній школі Миколу Лисенка та очолив щойно створений державний оркестр, - зазначили у пості.

На сайті Національної академії Національної гвардії України розкрили подробиці підготовки. Повідомили, що у різдвяному флешмобі брали участь 85 музикантів та виконавців. Понад місяць вони готувалися до виступу. Артисти також виконали Стрілковий марш.

Новини по темі: Різдво Пісні