23 вересня
Завантажити ще

Помічниця заступника міністра обурила мережу своїм виглядом на діловій зустрічі: сміливе декольте та хрестик на шиї

Помічниця заступника міністра обурила мережу своїм виглядом на діловій зустрічі: сміливе декольте та хрестик на шиї
Фото: facebook.com/andriy.sadovyi

Мер Львова Андрій Садовий опублікував у Фейсбуці знімок із зустрічі із заступником міністра освіти Ігорем Гарбарукою, який став приводом для обговорення користувачів мереж. Особливу увагу українців привернув образ помічниці заступника міністра Крістіни Тишкун - брюнетка одягла чорну сукню з глибоким декольте, високі підбори, а на шиї у дівчини красувався хрестик.

У коментарі користувачі мережі почали засуджувати помічницю чиновника, зазначивши, що її образ для ділової зустрічі є надмірно зухвалим. У відповідь Тишкун написала, що не бачить приводу для критики.

- А до міської ради треба обирати вбрання? Я думала, що кожен одягається так, як йому подобається/зручно/комфортно, - написала в коментарях Тишкун.

Як зазначила у своєму Фейсбуці з етикету Ганна Чаплигіна, помічниця чиновника справді порушила діловий етикет, як і сам заступник міністра освіти Гарбарук.

- Візит до Львова, як мінімум, робітник. Зустріч – з офіційними особами. А значить дрес-код – діловий. Що пішло негаразд? По-перше, чорний костюм. У діловій ситуації доречний для працівників охорони. Крапка. А чорна краватка під діловий костюм – це жалоба. Чорний колір – це торжество. Сумне чи радісне, але це не повсякденний колір у діловій ситуації. На приємній урочистості чорний колір – це колір смокінгу та краватки-метелика, – написала Чаплигіна.

Після того, як знімок почав розповсюджуватися в мережі та після сотні коментарів користувачів мережі, мер Львова видалив зі своєї сторінки скандальну фотографію, а сама Крістіна Тишкун закрила свій профіль в Інстаграмі.

ДОВІДКА

27-річна Крістіна Тишкун обіймає посаду помічниці заступника міністра освіти та проживає в Києві. Дівчина родом зі Львова. Закінчила магістерську програму з правознавства у Львівському національному університеті ім. Івана Франка. За даними ЗМІ, Тишкун також є директором компанії БК "Забудова", яка займається купівлею та продажем нерухомості.


christina_tyshkun/Instagram via tabloid.pravda.com.ua

christina_tyshkun/Instagram via tabloid.pravda.com.ua

dailylviv.com

dailylviv.com