Завантажити ще

Великий астрологічний прогноз для всіх знаків зодіаку на 2022 рік.

Великий астрологічний прогноз для всіх знаків зодіаку на 2022 рік.
Фото: Зображення Hans Braxmeier із сайту Pixabay

Овни

Коли у ваш знак увійде Юпітер, а саме - з травня до кінця жовтня і перед самим 2023 - це обіцяє радісні моменти. Юпітер нікого не залишає у біді. Але поки що планета буде в Рибах - а саме, з Нового року до травня і з кінця жовтня до кінця грудня, - життя не здасться вам солодким, наче ложка дьогтю в бочці меду. Особливе з'єднання Марса і Юпітера відбудеться наприкінці травня, тоді й можна буде говорити про деякі результати і досягнення. Але саме собою щастя до вас не прийде - доведеться добиратися до нього самостійно. Найбільше відчують сприятливий вплив союзу Юпітера і Марса ті. хто народилися наприкінці березня. Квітневі Овни повинні трохи почекати своєї миті удачі, на це вказує секстиль від Сатурна.

Тельці

Вам не варто очікувати особливих радощів, як Овнам. На жаль, навіть навпаки – вам доведеться збирати гроші на чорний день та перераховувати кожну копійку. Особливо шкідливим буде Уран, який не висловлює прихильності до сонячних Тельців аж до 2025 року, а також Сатурн. Вплив цих планет відчують усі травневі Тельці. Багато хто з них може сильно змінитися, особливо в період весняних затемнень. Але не факт, що ви зможете змінитись на краще. Швидше, навпаки, з вами не захочуть мати справи, вважаючи вас шаленими. Але не варто втрачати сенсу життя, інакше бути біді. Найбільш адекватними і в здоровому глузді залишаться прикордонні Тельці, чиє Сонце знаходиться в самому кінці знака, ближче до Близнюків, тобто народжені з 18 до 22 травня. Вами опікуються Плутон і Нептун. А головний плюс нового року в тому, що квадрат Сатурн - Уран, який мучив весь світ, нарешті зникне.

Близнюки

Цього року я їм не заздрю – Близнюків чекають як злети, так і падіння. Сатурн стримуватиме майже всіх червневих Близнюків, схильних до необачних вчинків та авантюр. А ось тим, хто народився в середині червня, сплутає всі карти Нептун і введе в стан їжачка в тумані. Ви не зможете відкинути ілюзії та рожеві окуляри, і як наслідок – створите собі купу проблем, якщо поряд не буде надійного порадника.

Особливо будьте обережні в момент з'єднання Юпітера з Нептуном наприкінці квітня. Зелене світло запалиться вам хіба що під новий 2023 рік, але і тут -  кінь на чотирьох, тай й то спотикається: ретроградний Марс, який перебуватиме у вашому знаку, не дасть вам можливості виконати всі справи і завадить вашим планам.

Раки

Порівняно з 2020-м та 2021-м цей рік буде дещо кращим. Юпітер, розташувавшись у Рибах, допоможе вам із навчанням, надихне вірою, надією, оптимізмом, і навіть може підкинути гроші від інвестицій або як подяку від сторонніх людей.

Однак і тут не обійдеться без ложки дьогтю. Коли Юпітер буде в Овні, ви відчуєте приплив сил і захочете більшого, але Сатурн і Плутон спустять вас із неба на землю, до того ж боляче. В основному це стосуватиметься тих, хто народився наприкінці знака Рака, в 20-х числах липня. Опозиція Плутона до вашого Сонця дуже болісна, пам'ятайте про це. У гіршому варіанті можливі зіткнення та дебати з владою, обмеження або навіть звістки про смерті. А в кращому – ви кардинально змінитеся, пройшовши через лихо, нещастя, рок та фатум.

Наприкінці жовтня ретроградний Юпітер увійде назад у Риби і віддячить вам за терпіння та смирення. На озитив від Урана варто чекати Ракам, народженим на початку липня, – для них приготовлені приємні сюрпризи. Також добрий вплив Нептуна підтримуватиме пізніх Раків, планета допоможе вам вистояти. А творчим Ракам Нептун допоможе ще й із натхненням.

Леви

«У природи немає поганої погоди», є таке прислів'я. Воно вам знадобиться, коли вам буде необхідно зберегти обличчя у скрутну хвилину. А їх, на жаль, буде чимало. Майже всіх серпневих Львів Сатурн битиме і битиме тяжко. Їм варто звернути увагу на своє серце та нерви. Доповнить негативну картину для серпневих Львів ще Уран.

Але Юпітер, будучи в Овні, не залишить вас у біді. Він допоможе липневим Левам, а от серпневим треба почекати до наступного року. Багатьом доведеться зробити болісний вибір.

Цей рік, на жаль, буде важчим, ніж 2021-й. Дадуть себе знати минулі проблеми зі здоров'ям, роботою, начальством. Наприкінці року вже з'являться проблеми через друзів, колектив, дітей, або ж через політику, якщо ви належите до цієї сфери діяльності.

Поганенький рік для відкриття свого бізнесу та для розширення свого впливу (крім деяких винятків для липневих Левів). Також протягом майже всього року, особливо в кінці, слід звернути особливу увагу на свою сім'ю. Хтось може відколотися від неї (наприклад, стануть дорослими онуки та поїдуть) або можуть виникнути проблеми з житлом. Втім, це буде не дуже критично.

Діви

Цього року лихо обійде вас стороною - чи через те, що ви сильно гальмуватимете, а може, через те, що залишите багатьох позаду. Негативний вплив Нептуна відчують Діви, що народилися в середині вересня, проте Плутон підтримає вас і не дозволить зійти з колії. Нептун, хоч і буде морочити голову і не давати вам побачити потрібне, - ви впораєтеся.

Поводитися доведеться відповідно своєму становищу та образу. Якщо у вас все буде гаразд – не варто розповідати про це першому зустрічному, заздрісників багато. На початку року ви можете зіткнутися з амурними історіями минулого. Поки Юпітер буде в Рибах, він посилить ілюзії, і ви ще довго не зможете зняти рожеві окуляри. А ще не зможете відразу зрозуміти, хто вам ворог, а хто друг. І якщо надумаєте одружитися, є небезпека, що виберете не того, з ким би ви хотіли пов'язати своє життя. Втім, ви самі коваль свого щастя.

Уран буде сприятливим лише для тих, хто народився на початку вересня.

Терези

Хто сумнівався, що вам може часто везти? Так от цього року вам теж буде відносно непогано. Щоправда, лише тим, хто народився у вересні чи наприкінці знаку. Юпітер принесе більше проблем, ніж подарунків долі першим, а другим подарує великі, але не смертельні проблеми Плутон.

Майже всі Терези, що народилися в жовтні, не будуть обділені Сатурном - він цілком може допомогти в тих справах, які не могли довгі роки зрушити з однієї точки. Також він може сприяти довгоочікуваному поповненню та/або одруженню. А найуміліші й найхитріші Терези, які вміють успішно балансувати на краю, цілком можуть піти або повернутися в політику. Втім, не варто будувати наполеонівські плани: ви можете зазнати фіаско і за фактом нічого не зробити. Тоді вже й не кажіть нікому про свою велич, не час зараз.

Скорпіони

У вас рік дуже доленосний, хоча, взагалі, у Скорпіонів все життя – доленосне. Рік буде не таким райдужним, яким ви його собі уявляєте, але Юпітер не залишить Скорпіонів без якогось подаруночка. Для когось приготовлена хороша новина, для іншого – поповнення в сім'ї, а хтось навіть може здобути славу та багатство. Втім, сімейні проблеми Юпітер, на жаль, не вирішить.

На ваш знак виходить Кету, Нижній Вузол Місяця. Багато хто з астрологів вважає, що ця ситуація - гірше нікуди, але все не так. Покарання за свої дії отримають погані люди, але Кету символізує і звільнення, наприклад, від тих самих покарань. Одні можуть щось втратити, а інші – отримати якийсь подарунок чи компенсацію, особливо ті, хто народився у середині листопада.

Уран битиме і тріпатиме Скорпіонів раптовими проблемами і неприємностями. Сатурн прийде з проблемами майже до всіх листопадових Скорпіонів. Щоправда, це буде останнім випробуванням у 2022 році. Далі претензії нам висуватиме вже Плутон, управитель Скорпіонів, а Сатурн їх захищатиме. Обидва – і Плутон, і Нептун – зберігатимуть тих, хто народився з 13 до 22 листопада.

Хаумеа почне поступово входити в сузір'я Скорпіона в кінці цього року і нарешті дасть Скорпіонам те, про що вони так довго мріяли. Отже, варто почекати і не втратити віри в диво і терпіння – тоді вам віддасться.

Стрільці

Цей рік буде приємнішим, ніж минулий. Ви намучилися сповна, тож чекайте в гості удачу. Щоправда, є нюанс:

На вдачу, щастя та радість варто очікувати цього року лише тим Стрільцям, які народилися до грудня. Грудневі, наберіться терпіння! Приберіть зброю подалі, вона у 2022 році вам не знадобиться.

Місячний Вузол Кету вніс сумбур у житті багатьох Стрільців: у когось зник сенс життя, а хтось отримав нарешті те, чого йому не вистачало.

Перебуваючи у Рибах, Юпітер розкриє ваші сімейні проблеми. І їх доведеться якось вирішувати, хай буде навіть нелегко та невесело.

Кінець 2022 року, на жаль, буде непростий: ви можете зіткнутися з ворогами, які раніше мовчали. Декому взагалі може прийти повістка до суду чи армії. Не варто лякатися. Але якщо ви погано поводилися, то Дід Мороз цукерки вам не дасть.

Козеріг

Рік для вас буде легшим, ніж минулий, але навряд чи радіснішим. Почнемо з ретроградної Венери, яка пригнічуватиме майже всіх січневих Козерогов. Вона їм викладе урок: комусь поганий, комусь хороший... Подарунка від Юпітера в Рибах Козерогам чекати не варто - він несе радість у будинок, насамперед, водяним знакам. Якщо ви хочете від нього щось отримати, доведеться піднапрягтися, особливо влітку та наприкінці року.

Не найкращий час для одружень та інших важливих справ. Серйозно змінити своє життя можуть лише пізні Козероги, що народилися з 15 до 20 січня. Також їм варто звернути увагу на непоганий вплив Нептуна: можливі інсайди, деякі осяяння та пророчі сни, підказки з області надприродного. У грошах вам легше не стане, багато хто з вас цілком може втратити якісь ресурси. Уран благоволіє тим, хто народився на початку січня: можливі приємні повороти у житті, зміна іміджу, покупка транспорту чи сучасного гаджета.

Водолії

Готуйте якорі, щоб їх спускати і щоб не натрапити на айсберг. Особливо це стосується тих, хто народився в лютому. Сатурн сильно давитиме на вас і обіцяє біди зі здоров'ям, особливо з серцем і нервами. Але комусь обіцяний певний успіх у політиці та суспільстві. Не варто зловживати стосунками з людьми – до речі, це стосується всіх.

Юпітер йде від вас на 12 років, так що не чекайте від нього нічого - хіба що збільшення зарплати або позитивні зрушення в контактах з людьми. Уран засмучуватиме тих, хто народився на початку лютого. Можливо, будуть якісь проблеми з домашніми, але вони вирішаться, щоправда, нерви вам зіпсують точно. Рік хоч і помотає нерви, але дасть дуже багато щодо життєвого досвіду.

Риби

У вашій карті гарне Сонце. Та й Юпітер вас абсолютно точно не обділить. Щоправда, є один важливий нюанс – де б ви не були, бережіть серце. Можете перехвилюватися і впіймати напад, а воно вам не треба.

Попри все, цей рік буде кращим, ніж усі попередні. Варто тільки моргнути оком або побажати - все може здійснитися, але якщо не думати про погане.

Втім, вам ще треба остерігатися таємних ворогів, а також тих, хто не вміє зберігати секрети, хоч ви й самі не безгрішні.

Вплив Нептуна відчують ті, хто народився у 10-х числах березня. Однак їм легше зрозуміти його вплив, оскільки Нептун - головна планета Риб, і зла їм особливо не завдасть. Позитивний вплив Урана дасть вам деякі осяяння, важливі зачіпки та підказки. Отже, не все так погано, як вам здавалося.