30 вересня
Завантажити ще

Головлікар миколаївської "інфекційки" заявила про рейдерське захоплення лікарні

Головлікар миколаївської
Фото: facebook.com/profile.php?id=100000095792295

Після рішення Миколаївської обласної ради про звільнення Світлани Федорової з посади головного лікаря обласної інфекційної лікарні в установі назрів черговий скандал. Чиновниця заявила у своєму фейсбуці, що до лікарні увірвалися невідомі люди і вимагають наказ про її звільнення.

- До нашої лікарні увірвалися люди. З криками та погрозами наражають на пресинг, чинять моральний тиск на моїх заступників. Вимагають видати їм мою трудову книжку та наказ про звільнення мене як головного лікаря і як лікаря. На аргументи заступника, що звільняти мене як лікаря нема за що, відповідають погрозами, - заявила Федорова.

За її словами, люди, які прийшли до лікарні, керуються рішенням облради про звільнення Федорової та довіреністю, яку видала облрада. Як зазначила Федорова, на умовляння перевести все у законне русло та продовжити розмову за присутності адвоката, невідомі не припиняють загрожувати медперсоналу.

- Прошу ЗМІ та всіх небайдужих втрутитися! Захистіть моїх працівників, будь ласка. Зупиніть свавілля! Прошу всіх, захистіть моїх! Розправляйтеся зі мною, не чіпайте лікарів, медсестер, санітарок! Що ж ви творите, нелюди! Один із тих, хто увірвався, сказав, що повна влада в нього над усіма працівниками дана йому облрадою та цим папером. Прошу допомоги та захисту для моїх медиків!, - наголосила вона.

Рішення про звільнення Світлани Федорової з посади директора обласного центру лікування інфекційних захворювань ухвалили депутати Миколаївської облради на засіданні 21 грудня. На засіданні виступили депутати, які акцентували увагу на неналежних висловлюваннях медика, після чого відбулося голосування. Як відомо, Федорова не раз критикувала місцеву та державну владу і заявляла про суттєве заниження кількості померлих від ковіда.