Завантажити ще

На «вакцинну тисячу» українці найбільше купували книжки. Об’єм замовлень в Yakaboo зріс втричі

На «вакцинну тисячу» українці найбільше купували книжки. Об’єм замовлень в Yakaboo зріс втричі

Протягом першого тижня проведення державної програми єПідтримка українці найбільше купували книги.

Відповідно, на національній книжковій платформі Yakaboo щоденна кількість замовлень зросла втричі, а за тиждень було придбано 168,4 тисячі книжок.

«За тиждень ми обробили 60 тисяч замовлень та надіслали клієнтам 168,4 тисячі книжок. Щодня ми обробляємо майже 30 тисяч звернень у всіх каналах комунікації з клієнтами. І ми єдині, хто насправді справляється зараз із таким навантаженням. Онлайн-книгарня, величезний склад та сучасні логістичні сервіси працюють на повну потужність та 24/7», - зазначає СЕО книжкової платформи Yakaboo Іван Богдан.

Книжки з Yakaboo доставляються в усі куточки України, тож навіть у невеликих містечках та селах, де немає театрів, кіно та спортзалів, українці мають можливість використати кошти, надані за програмою єПідтримка.

Напередодні новорічних свят у ТОПі продажів - дитячі книжки (25%), художня література (18%) та нон-фікшн (бізнес, гроші, економіка – 9%, виховання дітей, книги для батьків – 7%, біографії та мемуари – 5%).

У ТОП-5 найбільш популярних книжок – «Красная книга Гарика» (Гарик Корогодский), «Різдвозавр та список Нечемнюхів» (Том Флетчер), «Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, кому вдалось» (Тара Шустер), «Кафе на краю світу» (Джон П. Стрелекі) та «Різдвяні забавки. У пошуках подарунків від Санти» (Міке Ґуталс).

«Те, що українці купують саме книги, свідчить про суспільний запит на інтелектуальний продукт. Безумовно, програма єПідтримка - це дуже важлива державна ініціатива, яка може підвищити мотивацію до читання серед українців та допомогти подолати кризу на книжковому ринку», - додає Іван Богдан.

Важливо, що онлайн-замовлення та онлайн-оплата книжок не передбачають фізичного контакту, це також актуально в період, коли пандемію ще не подолали остаточно. 

Нагадаємо, державна програма єПідтримка охоплює майже 12,5 млн повністю вакцинованих громадян України, які через електронний додаток «Дія» можуть отримати 1 000 гривень і протягом наступних 4 місяців витратити ці кошти на покупку послуг чи товарів і, зокрема, книжок. Проєкт офіційно стартував 19 грудня, хоча перші гроші почали надходити на картки українців вже з 16 грудня, і саме з того моменту розпочався справжній бум на книжки.

Раніше компанія Yakaboo, яка є учасником цієї програми, розробила та оприлюднила інструкції, як швидко, зручно та вигідно витратити ці кошти на придбання книжок.   

Yakaboo — національна книжкова платформа, послугами та продуктами якої користуються більш ніж 3 млн клієнтів. Тут можна знайти понад 300 тисяч книг 71 мовою у паперовому, електронному та аудіоформатах. Компанія співпрацює з найбільшою кількістю видавництв — партнерами є понад 500 українських та закордонних компаній. Доставляє книжки Україною та в будь-яку країну світу. Мобільний додаток Yakaboo пропонує найкращий вибір українських електронних та аудіокниг і можливість створювати корпоративні бібліотеки для компаній. Компанія працює на ринку e-commerce з 2004 року. Має власне видавництво — Yakaboo Publishing, пріоритетним напрямком якого є нон-фікшн література.

yakaboo.ua

Новини по темі: Книги література