Завантажити ще

Влада Лос-Анджелеса повідомила про спалах ковіду на заводі SpaceX Ілона Маска

Влада Лос-Анджелеса повідомила про спалах ковіду на заводі SpaceX Ілона Маска
Фото: Робін Бек/Пул через REUTERS

У штаб-квартирі ракетного заводу SpaceX Ілона Маска в Х'юстоні виявили COVID-19 щонайменше у 132 працівники. Про це повідомляє Департамент охорони здоров'я Лос-Анджелеса. Спалах коронавірусу збігся з напруженим графіком підприємства, де цілодобово вели роботу над ракетами Falcon 9 та капсулами Dragon.

"Спалах коронавірусу стався у штаб-квартирі SpaceX, де компанія під керівництвом Маска займається проектуванням та виробництвом ракет. Лише у грудні компанія вже здійснила чотири запуски. У суботу SpaceX запустила чергову партію своїх широкосмугових супутників Starlink", - повідомляє видання Los Angeles Times.

Усіх співробітників, які отримали позитивні тести на коронавірус, відправили на самоізоляцію. На заводі працюють близько 6 тисяч осіб, тому медики не виключають, що кількість заражених ковідом може зростати.

Наприкінці листопада SpaceX і NASA запустили космічний корабель, щоб розбити його об астероїд. Ракета-носій першого ступеня Falcon 9 приземлилася на плавучій платформі в Тихому океані. У SpaceX заявили, що це перше в історії випробування захисту Землі від зіткнення з небесними об'єктами. Вчені хочуть подивитися, як сильно зіткнення з кораблем змінить траєкторію астероїда.