8 грудня
Завантажити ще

Гороскоп на 22 грудня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 22 грудня для всіх знаків Зодіаку
Фото: Ганс Браксмаєр з Pixabay

Більше гороскопів у телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, сьогодні ви знаходите натхнення буквально у всьому: в оточуючих людях, чужих ідеях, витворах мистецтва. Навколишній світ для вас сьогодні як збірка корисних ідей. Якщо у вас є діти, вони принесуть вам щастя.

♉️ ТЕЛЬЦІ, найближчим часом ваші пропозиції у роботі не прийматимуться начальством. Так що навіть не користуйтеся можливістю просунути найсміливіші свої проекти, принаймні поки що.

♊️ БЛИЗНЮКИ, сьогодні велика ймовірність, що хтось, хто в особистому спілкуванні буде з вами сама люб'язність, за очі інтригує проти вас. Будьте обережнішими і не викладайте нікому особисту інформацію про себе.

♋️ РАКИ, ваша кар'єра явно йде в гору. Ви сповнені оптимізму, не боїтеся ризикувати, і це лише дає вам додаткові переваги. У вас явно біла смуга у житті, так що користуйтеся нею без сорому совісті.

♌️ ЛЕВИ, якщо у вас купа важливих справ, а вас підмиває зайнятися іншим, без сорому кидайте справи і займайтеся тим, чим вам хочеться. Зі справами потім надолужите, а цікаві заняття не щодня трапляються. Ви сяятимете і вас помітять.

♍️ ДІВИ, сьогодні займіться переоцінкою ваших відносин з оточуючими. Задайте собі питання, наскільки ви відповідаєте їхнім уявленням і наскільки задовольняєте їхні потреби та бажання. І наскільки вони справляються з цим по відношенню до вас. Можливо, ви зрозумієте, що деякі ваші контакти вже порожня формальність.

♎️ ТЕРЕЗИ, наведіть порядок в контактах. Безжально викреслюйте марних та негативних людей зі свого життя. Очищайте простір для справжніх друзів та приємного оточення.

♏️ СКОРПІОНИ, ви сьогодні в центрі уваги. Ви так красиво і захоплююче можете про щось розповісти, ділитися ідеями, що люди слухають вас, відкривши рота. Ви легко зав'язуєте нові знайомства, які в майбутньому можуть стати вам у нагоді. Ще Місяць допоможе вам виконувати ваші мрії та цілі, а також планувати їх.

♐️ СТРІЛЬЦІ, наведіть порядок у справах. Ви постійно щось забуваєте, втрачаєте, продираєтеся крізь нетрі непотрібних речей. Складіть розклад, видаліть усе непотрібне, відсортуйте завдання у порядку пріоритетів. І буде вам щастя.

♑️ КОЗЕРОГИ, якщо енергія на нулі, настрій там же, не намагайтеся видавлювати з себе веселість та трудові подвиги. Вам потрібно просто відпочити, полежати і поїсти ласощі. Добре було б на пару днів взяти відпустку на роботі.

♒️ ВОДОЛІЇ, день чудес та інсайтів, коли ви буквально зчитуєте думки інших людей, а з кимось знаходитесь настільки на одній хвилі, що відчуваєте себе з ним єдиним цілим. Сьогодні добре розпочинати стартапи та будь-які сміливі проекти.

♓️ РИБИ сьогодні доведеться метатися, догоджати і нашим, і вашим, робити неможливе можливим. Тримаю парі, ви будете в захваті, та й упораєтеся з усіма завданнями легко і невимушено.