Завантажити ще

У Міносвіти назвали вартість участі у пробному ЗНО-2022: найдешевше у Харкові, дорожче - у Києві

У Міносвіти назвали вартість участі у пробному ЗНО-2022: найдешевше у Харкові, дорожче - у Києві
Фото: Віктор Ковальчук\УНІАН

Міністерство освіти і науки визначило вартість участі у пробній сесії Зовнішнього незалежного оцінювання ( ЗНО-2022 ). Про це 20 грудня повідомили у Центрі оцінки якості освіти (УЦОЯО).

– Регіональні центри оцінки якості освіти визначили вартість проведення пробного ЗНО. Вона відрізняється по регіонах та коливається в межах від 213 до 309 грн. Такий розкид пов'язаний з особливостями організації пробного ЗНО, зокрема вартістю друку та доставки матеріалів у тому чи іншому регіоні, прогнозованою кількістю тестувань тощо, - зазначили організатори тестування.

Так, у Дніпрі (Дніпропетровська, Запорізька області) та Слов'янську (Донецька та Луганська області) здати одне пробне тестування на ЗНО-2022 можна буде за 285 гривень, у Вінниці (Вінницька, Житомирська, Хмельницька області), Херсоні (Херсонська, Миколаївська, Крим) ) та Львові (Львівська, Рівненська, Волинська) - 300 грн, Івано-Франківську (Закарпатська, Івано-Франківська, Чернівецька, Тернопільська) - 282 гривні, у Києві (Київська, Чернігівська, Черкаська) - 309 грн (напевно, сюди далі всього доставляти матеріали), в Одесі (Одеська, Кіровоградська області) – 270 грн., у Харкові (Харківська, Полтавська, Сумська) – 213 грн.

Раніше повідомлялося, що реєстрація учасників на пробне ЗНО триватиме 5–22 січня 2022 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Пробна зовнішня незалежна оцінка з української мови, української мови та літератури відбудеться 19 березня, з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 26 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмету.

Також ми публікували розклад основної сесії ЗНО-2022.