Завантажити ще

Дружина президента Франції подасть до суду на тих, хто називає її трансгендером

Дружина президента Франції подасть до суду на тих, хто називає її трансгендером
Фото: Фредерік Флорін/Пул через REUTERS

Дружина президента Франції Бріжит Макрон має намір подати скаргу на розповсюджувачів чуток про те, що вона змінила стать і раніше була чоловіком. Така інформація більше тижня активно поширюється у мережі. Про це повідомляє телеканал BFMTV із посиланням на джерела в її оточенні.

За інформацією видання, такі чутки поширюються у соцмережах за підтримки прихильників правих сил. Стверджується, що дружина Макрона була народжена чоловіком на ім'я Жан-Мішель Троньє (Троньє – дівоче прізвище першої леді). Потім вона нібито змінила стать і стала трансгендером.

Вперше ця інформація з'явилася у журналі Faits & Documents, близькому до конспірологічних кіл. Після публікації слух підхопили й інші ЗМІ та соцмережі.

Дружина Макрона Бріжит була його вчителькою французької. Вона старша за обранця на 24 роки. Спільних дітей у пари немає, але Макрон усиновив трьох дітей від першого шлюбу дружини.

Бріжит Макрон постійно піддається нападкам у соцмережах. Користувачі обговорюють її зовнішність, статуру та вік. У 2019 році один із користувачів Facebook порівняв зовнішність дружин президентів Бразилії та Франції на користь першої, назвавши дружину французького лідера негарною. На цей запис відреагував бразильський лідер Жаїр Болсонару, який іронічно написав, що «не варто так знущатися над людиною». Макрон заступився за дружину, заявивши, що бразильці заслуговують на нормального президента.

Новини по темі: Суд ЗМІ Еммануель Макрон