Завантажити ще

Гороскоп на 21 грудня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 21 грудня для всіх знаків Зодіаку
Фото: herwigclaeys0 з Pixabay

Більше гороскопів  у телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, у вас зараз період переоцінки фінансів та перегляду відносин із партнером. У фінансовому плані корисно проаналізувати доходи та витрати, написати план щодо збільшення прибутку тощо. А ось у стосунках, якщо щось не влаштовує, виявіть більше ініціативи – поговоріть з партнером, влаштуйте побачення, внесіть більше романтики у стосунки.

♉️ ТЕЛЬЦІ, ви сьогодні можете постраждати від своєї неуважності: залишити речі у таксі, сумку у магазині. Можете випадково переказати не ту суму, яку збиралися тощо. Намагайтеся не брати з собою цінних речей і не робити жодних транзакцій сьогодні.

♊️ БЛИЗНЮКИ, сьогодні потрібно приймати рішення, навіть якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати. Краще вирішити питання якось, ніж відкладати рішення на потім. Не діставайтеся в руки ворогам.

♋️ РАКИ, напруга попередніх днів, нарешті, ослабне, і ви зможете видихнути з полегченням. Недоліки у відносинах з партнером вирішаться, і запанує спокій і мир. Із грошима буде простіше.

♌️ ЛЕВИ, вам сьогодні потрібно вчитися слухати і уникати снобізму щодо оточуючих, навіть якщо ви вважаєте себе мудрішим і досвідченішим. Більше емпатії - і ви зможете уникнути проблем у відносинах та гострих кутів.

♍️ ДІВИ, сьогодні буде корисно переглянути своє коло спілкування. Напевно, там є люди, які погано на вас впливають, витягують енергію, користуються вами, не приносячи нічого натомість. Сьогодні хороший день, щоб внести їх до чорного списку.

♎️ ТЕРЕЗИ, сьогодні можуть випливти з небуття якісь ваші давні стосунки, дасть знати про себе людина з минулого, яку ви любили. Найрозумнішим буде взяти себе в руки і уникнути спокуси. А то й існуючі стосунки зруйнуйте, і в одну річку навряд чи двічі увійдете.

♏️ СКОРПІОНИ, ставте питання, якщо хочете дізнатися відповіді. Чим більше ви цікавитеся чимось, проявляєте активність, тим охочіше люди ділитимуться інформацією з вами.

♐️ СТРІЛЬЦІ, у вас нелегкий період: можливі труднощі в сім'ї та нерозуміння з близькими, невеликі фінансові проблеми. Але ваш гумор та вміння знаходити спільну мову з оточуючими допоможуть вам швидко подолати ці труднощі та вийти з них без втрат.

♑️ КОЗЕРОГИ, сонце виходить у ваш знак, тому вам буде трохи простіше жити і бути в цьому світі. Не варто наслідувати інших, як би не надихали вас ці люди. Майте сміливість йти своїм шляхом, помилятися та набивати шишки. Недосконалість світу – не привід ховатися від нього і не виявляти себе.

♒️ ВОДОЛІЇ, ви схильні до витрат, які значно виходять за рамки бюджету. Передноворічний шопінг - річ, звичайно, хороша, але намагайтеся не втрачати голову і не піддаватися загальній споживчій істерії.

♓️ РИБИ, будьте дуже уважні з будь-якими документами, які підписуєте. Сьогодні ви можете пропустити дрібний шрифт або розмиті формулювання, які потім можна трактувати не на вашу користь. Перевіряйте все вкрай ретельно!