Завантажити ще

Ретроградні планети у 2022 році. Яких знаків зодіаку торкнеться найбільше

Ретроградні планети у 2022 році. Яких знаків зодіаку торкнеться найбільше
Фото: Чіль Віра з Pixabay

Початок нового року не можна назвати сприятливим: ретроградна Венера, яка розпочне свій рух 19 грудня 2021 року, закінчить його лише наприкінці січня 2022-го, встигнувши внести сумбур у грошові та амурні питання.

Особливо це зачепить Терези і Тельців, якими опікується Венера. А Козероги, у чиєму знаку йтиме Венера, отримають важливий урок на весь рік.

Юпітер, який в астрології вважається однією з наймогутніших планет, під Новий рік увійде в знак Риб. На його допомогу можуть розраховувати власне Риби (але лише до травня, а потім – з кінця жовтня і до кінця року) та знаки стихії Води – Скорпіони та Раки.

З травня до кінця жовтня і з кінця грудня 2022 року Юпітер перебуватиме в Овні. Звідти він позитивно впливатиме на Овнів та на інших представників стихії Вогню – Левів та Стрільців.

Сатурн – планета тяжка та важка. Весь рік він перебуватиме у Водолії та вирішить перевірити представників цього знака випробуваннями та труднощами. Його негативний вплив пошириться також на Левів, Тельців та Скорпіонів.

Марс не буде особливо впливати ні на кого, крім Овнів та частково Скорпіонів. Наприкінці року ретроградний Марс увійде до сузір'я Близнюків, тому під новий 2023 Близнюків чекатимуть якісь трудновирішувані завдання та проблеми.

Місячні Вузли на початку 2022 року вийдуть на вісь Телець-Скорпіон, де Раху, Верхній Вузол, буде розташовуватися в Тельці, а Кету, Нижній Вузол, відповідно, у Скорпіоні.

У світі буде багато проблем та питань, пов'язаних з грошима та іншими матеріальними благами. На самих Тельців та Скорпіонів чекає важливий і дуже небезпечний період: вони можуть щось отримати чи безповоротно щось втратити. Особливу увагу слід приділити дням затемнення, яких у 2022 році буде чотири: 30 квітня та 25 листопада (сонячне), 16 травня та 8 листопада (місячне).

Меркурій буде ретроградним чотири рази цього року. Відповідно до його циклу він буде зупинятись у повітряних та земних знаках, тому, насамперед, саме знаки повітря та землі відчують його вплив.

Додаткова інформація: карликова планета, плутоїд та транснептун Хаумеа, названа на честь гавайської богині родючості та дітородіння, перейде в знак Скорпіона у листопаді 2022 року, щоправда, ненадовго. Можна очікувати будь-чого: від коливань фінансового становища у людей і держав до змін клімату і навіть виснаження природних ресурсів (особливо води та нафти). Хаумеа якраз розкриє цю проблему.

Особливі події будуть розписані в окремому гороскопі на 2022 рік для кожного знака Зодіаку.

Затемнення:

30 квітня, 25 листопада (сонячне), 16 травня та 8 листопада (місячне). Усі затемнення цього року відбуватимуться у знаках Тельця та Скорпіона.

Ретроградні планети:
  • Меркурій:

з 14 січня до 4 лютого;

з 10 травня до 3 червня;

з 10 вересня до 2 жовтня;

з 29 грудня та до 18 січня 2023 року.

  • Венера – до 29 січня.
  • Марс – з 30 жовтня до 12 січня 2023 року.
  • Юпітер – з 28 липня до 24 листопада.
  • Сатурн – з 5 червня до 23 жовтня.
  • Уран - до 18 січня та з 24 серпня.
  • Нептун – з 28 червня до 4 грудня.
  • Плутон – з 29 квітня до 9 жовтня.