Завантажити ще

Ілон Маск узяв сина X A-12 на церемонію "Людина року" - його зустріли оплесками

Ілон Маск узяв сина X A-12 на церемонію
Фото: Getty Images

Засновник Tesla і SpaceX Ілон Маск з'явився на церемонії вручення нагород американського журналу Time разом із сином X A-12 (вимовляється як " Екс Еш Ей Твелв"). Винахідник зворушив і викликав бурхливі оплески оточуючих, коли піднявся на сцену разом із півторарічним малюком. Маск відвідав захід і дав інтерв'ю головному редакторові Time Едварду Фельсенталю, оскільки став "Людиною року" за версією видання.

Під час інтерв'ю Маск та Фельсенталь обговорювали розробки та нововведення Tesla і Space X, його стан, а також демократію. На питання, як, на його думку, він вписується в історію винахідників Кремнієвої долини, Маск відповів, що насамперед вважає себе технологом чи інженером.

- Коли я був дитиною, моєю улюбленою книгою була "Володар кілець". І я подумав: що найближче до чаклунства в реальному світі? Будь-яка досить просунута технологія не відрізняється від магії. Або будь-яка досить просунута магія не відрізняється від технологій, - сказав він.

Малюк X A-12 увесь цей час спокійно сидів у тата на руках та іноді бавився з мікрофоном.

Ілону Маску 50 років. Він родом із ПАР. Він найбагатша людина у світі, його статки оцінюються у більш ніж 265,4 мільярда доларів. В Ілона семеро дітей. Перша дружина винахідника Джастін Уілсон народила йому шістьох дітей: син Невада (помер у віці 10 тижнів від синдрому   раптової дитячої смерті), близнюки Гріффін і Ксав'єр, трійнята Даміана, Саксона та Кая. Пара розлучилася у 2008 році. У 2018 році Маск почав зустрічатися зі співачкою Граймс (Клер Буше), у 2020 році у них народився син X A-12. Пара заявила, що в майбутньому малюк сам зможе обрати собі стать, а поки що до нього звертатимуться "вони". У 2021 році Граймс та Маск розлучилися.

Фото: Getty Images

Фото: Getty Images

Фото: Getty Images

Фото: Getty Images

Фото: Getty Images

Фото: Getty Images

Новини по темі: журнал Time Ілон Маск