27 вересня
Завантажити ще

Акція «Рінат Ахметов – дітям": свято справжнього дива у Маріуполі

Акція «Рінат Ахметов – дітям

Акція «Рінат Ахметов – дітям» – це не просто подарунки тисячам дітей, це дотик до їхньої долі, який змінює життя на краще, дарує віру в диво. Тільки за останні чотирнадцять років подарунки від Ріната Ахметова отримали майже 1000000 дітей.

- Діти сироти. Вони у біді. І вони потребують не просто допомоги – вони потребують спілкування. В їхніх очах величезний біль, і ми хочемо зняти цей біль і дати їм принаймні надію на завтрашній день. І робили ми це і робимо чесно, робимо ми це душею та серцем, – сказав засновник Акції та засновник Фонду Рінат Ахметов.

Цього року резиденцією виконання дитячих бажань став Маріуполь. Фото: Фонд Ріната Ахметова

Цього року резиденцією виконання дитячих бажань став Маріуполь. Фото: Фонд Ріната Ахметова

Цього року резиденцією виконання дитячих бажань став Маріуполь. Протягом кількох годин діти поринули у казкову атмосферу передноворічного балу та святкової урочистості. Учасниками стали вихованці дитячих будинків сімейного типу, а також діти-учасники програм і проектів Фонду Ріната Ахметова. Всі заходи були організовані згідно з вимогами безпеки, викликаними пандемією COVID-19.

– У фокусі Акції «Рінат Ахметов – дітям» – дітлахи, позбавлені батьківського тепла. Дуже важливо допомогти цим дітям розкрити свої здібності та дати віру в те, що вони можуть досягти поставлених цілей й змінювати світ на краще», – розповіла Оксана Іщук, керівник проектів Фонду Ріната Ахметова.

Для того щоб святковий бал відбувся, діти мали збирати мішечки з чудесами, які вони отримували, виконуючи цікаві завдання та інструкції від Головного чарівника. Унікальні фотозони, різні квести, оригінальні фокуси та майстер-класи не змусили сумувати нікого з числа учасників свята. Яскравим доповненням заходу став аквагрім, який помахом чарівного пензлика перетворював дітвору на справжніх супергероїв.

Для того, щоб святковий бал відбувся, хлопці мали збирати мішечки з чудесами. Фото: Фонд Ріната Ахметова

Для того, щоб святковий бал відбувся, хлопці мали збирати мішечки з чудесами. Фото: Фонд Ріната Ахметова

Крім того, для найменших гостей свята була організована інтерактивна лялькова вистава «Маленький Дід Мороз». Старшим дітям приготовали гру-квест для супергероїв «У пошуках чудес», яка розкинулася одразу на 6 локаціях – від фламінгоболу до настільного хокею.

За успішне виконання завдань квесту учасники отримували мішечки з чудесами, що символізували радість, сміливість, чесність та дружбу. За допомогою сил доброти та відкритого серця дітям вдалося здолати підступного Кошмаріуса і виконати фінальне завдання – поєднати всі чудеса в одну капсулу чудес.

Фото: Фонд Ріната Ахметова

Фото: Фонд Ріната Ахметова

Мета Акції «Рінат Ахметов – дітям» набагато ширша, аніж новорічні привітання. Її продовженням став проект «Рінат Ахметов – дітям. Твоя суперсила». Це серія мотиваційних зустрічей для вихованців інтернатних закладів Донецької області із амбасадорами Фонду – зірками каналу «Україна», посланцями доброї волі Ріната Ахметова. Кумири молоді своїм прикладом показують, що досягнення поставленої мети є цілком реальним завданням. З грудня 2018 року амбасадори провели 41 зустріч у 9 інтернатних закладах Донецької області, на яких побували 1065 дітей. Важливість таких подій у тому, що вихованці інтернатів набувають прикладних знань, які допоможуть їм у дорослому житті. Цього року Фонд готує для школярів усієї України новий пізнавальний мотиваційний інтерактивний онлайн-урок із профорієнтації «Твоя суперпрофесія».