Завантажити ще

Гороскоп на 13 грудня для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 13 грудня для всіх знаків зодіаку
Фото: falco з сайту Pixabay

Більше гороскопів на телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, будьте толерантними, вислуховуйте іншу думку і ставте себе на місце опонента. І не треба заводитися від чиїхось косих поглядів – всі люди різні, ніхто не зобов'язаний відповідати вашим стандартам.

♉️ ТІЛЬЦІ, сьогодні добре починати будь-які стартапи - проект обіцяє бути успішним. Також можна спробувати себе в незнайомих для вас сферах діяльності – напевно, відкриєте для себе щось цікаве.

♊️ БЛИЗНЮКИ, аналізуйте проблему з різних боків, а не підходьте до неї односторонньо. І будьте готові до того, що перше рішення може бути неправильним і доведеться шукати нові варіанти.

♋️ РАКИ, ви сьогодні занадто чутливі та емоційні. З одного боку, це добре, тому що у вас переважає творчий підхід до справ. З іншого -  це сильно заважає, тому що ви надто емоційно реагуєте на чужу думку чи реакцію.

♌️ ЛЕВИ, сьогодні ви відчуєте втому від роботи та поточних завдань. Тому присвятіть день активному відпочинку, подорожам, турботі про здоров'я. Порада на майбутнє: у вихідні женіть від себе будь-які думки про роботу.

♍️ ДІВИ, так, ваш успіх може стати наслідком чийогось неуспіху. Життя так влаштоване, не варто переживати. Краще нарощуйте товсту шкіру і сприймайте цей жорстокий світ таким, який він є.

♎️ ТЕРЕЗИ, не допускайте застою у справах. Коли щось не спрацьовує, шукайте способи це змінити. Головне - не опускайте руки та не пускайте справи на самоплив.

♏️ СКОРПІОНИ, сьогодні вам добре вдасться як віддатися приємним спогадам, так і побудувати далекосяжні плани на майбутнє, навіть обміркувати якісь стратегії. Ваша надзвичайна легкість сьогодні приваблюватиме до вас людей.

♐️ СТРІЛЬЦІ, сьогодні краще діяти самостійно, тому що більшості людей буде складно наздогнати ваші думки і вони вас просто не зрозуміють. Ну і взагалі, краще поки що тримати свої прогресивні ідеї в секреті.

♑️ КОЗЕРОГИ, ви сьогодні можете щось нафантазувати, повірити в це і переживати з приводу вами ж вигаданих речей. Тож візьміть до уваги: ваші суб'єктивні і надто емоційні реакції можуть зіпсувати будь-які ваші починання.

♒️ ВОДОЛІЇ, якщо ви образили когось, посварилися або просто не спілкуєтеся, сьогодні чудовий день, щоб почати все заново та дати стосункам другий шанс. Сміливо проявляйте ініціативу у цьому питанні.

♓️ РИБИ, сьогодні шукайте баланс: знаходьте час для особистого життя і взагалі для сну, тому що безсонні ночі вас замучили. Не можна постійно думати про роботу і жити нею.