Завантажити ще

Гороскоп на 10 грудня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 10 грудня для всіх знаків Зодіаку
Фото: Кіке від Pixabay

Більше гороскопів у телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, вас відвідав дух сумнівів, якому підпали найсвітліші ваші ідеали та піднесені мрії. Це нормально, можливо, завдяки такому спуску з небес на землю ви зможете зробити всі плани та прагнення більш реалістичними.

♉️ ТЕЛЬЦІ, якщо ви зараз у стадії одужання, не треба думати, що хвороба вже позаду, і кидати лікування. Пройдіть повністю весь курс процедур, інакше хворіти доведеться ще довго.

♊️ БЛИЗНЮКИ, будьте обережнішими, поділяючись направо та наліво своїми геніальними ідеями. Поки у вас немає на них права власності, будь-хто може ними скористатися та видати за свої.

♋️ РАКИ, у вас зараз присутній елемент суперництва з колегами. Якщо хочете всіх обійти, шукайте їхні слабкі місця та користуйтеся своєю перевагою саме у цій сфері. А взагалі підключайте своє нестандартне мислення – це ваш перманентний козир у будь-яких ситуаціях.

♌️ ЛЕВИ, сьогодні майбутнє перестане бути для вас туманним і намалюються нові перспективи, пов'язані з кар'єрою. Сьогодні також важливо добре відпочити, розслабитися та відновити сили.

♍️ ДІВИ, уважно фільтруйте всі свої контакти і насторожено ставтеся до пропозицій, вивчаючи їх досконало. Існує ризик загрози вашій репутації через несумлінних партнерів.

♎️ ТЕРЕЗИ, перш ніж робити добрі справи, переконайтеся, що вони точно підуть на благо. Наприклад, бездомний, якому ви подали милостиню, не пройшов її пропивати. У бізнесі сьогодні важливо прислухатися до порад досвідченіших людей.

♏️ СКОРПІОНИ, сьогодні може з'явитися людина з минулого, старий друг, з яким довго не спілкувалися. І колишня дружба може відродитись. Також чекайте на папір або електронну пошту з приємними для вас новинами - швидше за все, вони стосуватимуться роботи або фінансів.

♐️ СТРІЛЬЦІ, сьогодні можливий сильний тиск на роботі, на вас звалять занадто великий обсяг обов'язків і вимагатимуть якнайшвидшого їх виконання. Постарайтеся, щоб ці навантаження не вплинули на ваше здоров'я. Слідкуйте за харчуванням та режимом.

♑️ КОЗЕРОГИ, навіть якщо справи йдуть не так, як хочеться, розслабтеся, не панікуйте. Зараз спокійна впевненість у собі та своїх силах – найкраща ваша стратегія. З таким підходом справи швидко прийдуть у норму.

♒️ ВОДОЛІЇ, ви сьогодні наполегливі та рішучі, і це допоможе вам досягти свого. Але тільки будьте кришталево чесні у будь-якій угоді, якщо розраховуєте на перспективу та довгострокові відносини. Будь-який обман швидко випливе назовні.

♓️ РИБИ, вас розривають два протилежні бажання: вкладатися у відносини та тримати дистанцію, щоб не втратити свободу. Шукайте золоту середину, йдіть на компроміс, інакше профукаєте стосунки, поки метатиметеся.