Завантажити ще

Instagram запустив функцію “Зроби перерву”, що дозволить батькам встановлювати дітям ліміти у часі

Instagram запустив функцію “Зроби перерву”, що дозволить батькам встановлювати дітям ліміти у часі
Фото: pixabay.com/ru/users/stocksnap-894430/

Instagram запустив функцію "Зроби перерву" у перших країнах. Для всіх вона стане доступною з 2022 року. Про нові функції 7 грудня повідомив голова соцмережі Адам Моссері. Насамперед вони призначені для дітей, підлітків та їхніх батьків.

"Сьогодні ми запускаємо цю функцію (Take A Break. - Прим. авт.) у США, Великій Британії, Ірландії, Канаді, Новій Зеландії та Австралії і представимо її всім на початку наступного року. Якщо хтось переглядає стрічку протягом певного часу, ми попросимо його зробити перерву та запропонуємо встановити нагадування, щоб робити більше перерв у майбутньому", – написав глава Instagram.

У Instagram мають намір дозволити батькам та опікунам встановлювати обмеження на користування соцмережею.

– Батьки та опікуни зможуть бачити, скільки часу їхні підлітки проводять у Instagram, та встановлювати тимчасові обмеження, – розповів Адам Моссері.

Батьківський ліміт. Фото: about.instagram.com/blog/

Батьківський ліміт. Фото: about.instagram.com/blog/

Це будуть перші інструменти для батьків та опікунів, їх збираються запустити на початку 2022 року. Серед планів соцмережі – заборонити відзначати підлітків людям, на яких діти не підписані; показувати дітям пости на інші різноманітні теми; масово видаляти розміщені раніше фотографії, відео, лайки та коментарі.

- Хоча цей інструмент буде доступним для всіх, я думаю, що він особливо важливий для підлітків, щоб краще розуміти, якою інформацією вони поділилися в Instagram, що видно іншим і щоб мати більш простий спосіб керувати своїм цифровим слідом. Цей новий досвід стане доступним усім у січні, - зазначив Моссери.

Масове видалення фото, лайків та коментів. Фото: about.instagram.com/blog/

Масове видалення фото, лайків та коментів. Фото: about.instagram.com/blog/

Як зазначає CNBC, Instagram оголосив про нові функції за день до виступу Адама Мосері перед Конгресом. Очікується, що він відповість на статтю The Wall Street Journal, опубліковану у вересні. У ній говорилося, що компанія Meta (раніше Facebook) знає про шкідливий вплив Instagram на психічне здоров'я підлітків, оскільки провела внутрішнє дослідження. Інформатором для The Wall Street Journal виступила колишня співробітниця Facebook Френсіс Хауген. Згідно зі звітом, серед підлітків, які повідомили про суїцидальні думки, 13% британських користувачів Instagram та 6% американських.

Раніше свідчення перед Конгресом давали генеральний директор Meta (тоді Facebook) Марк Цукерберг на тлі скандалу із Cambridge Analytica, а також генеральний директор Google Сундар Пічаї.

Новини по темі: Інстаграм Підлітки