Завантажити ще

Цукерберг проілюстрував нову функцію зникаючих повідомлень у WhatsApp листуванням з дружиною

Цукерберг проілюстрував нову функцію зникаючих повідомлень у WhatsApp листуванням з дружиною
Фото: facebook.com/zuck

У месенджері WhatsApp запрацювала нова функція автоматичного видалення повідомлень у нових чатах. Про це повідомив співзасновник та генеральний директор компанії Meta (раніше Facebook) Марк Цукерберг.

- Сьогодні ми впроваджуємо нову опцію повідомлень, що зникають, у WhatsApp, щоб нові чати зникали за замовчуванням через 24 години, 7 днів або 90 днів. Не всі повідомлення повинні залишатися назавжди, - написав він у своєму фейсбуці.

Цукерберг проілюстрував опцію, створивши новий чат зі своєю дружиною Прісциллою. Він має видалитися через добу.

Щоб індивідуальний чат зник, достатньо того, щоб один з його учасників налаштував функцію. Адмін групи може змінити налаштування, щоб вмикати та вимикати зникаючі повідомлення могли лише адміни.

У WhatsApp попросили користуватися зникаючими повідомленнями лише при спілкуванні з людьми, яким ви довіряєте. Справа в тому, що користувач може надіслати зникаюче повідомлення, зробити знімок екрана або сфотографувати повідомлення. Повідомлення не зникне, якщо ви надішлете його в чат, в якому така функція не налаштована. Також повідомлення зберігатимуться у разі створення резервної копії.

Щоб увімкнути зникнення повідомлень за замовчуванням для всіх нових індивідуальних чатів на iPhone та Android, перейдіть до Установки WhatsApp > Натисніть Обліковий запис/Акаунт > Конфіденційність > Автоматичний таймер повідомлень та виберіть тривалість.

Фото: facebook.com/zuck

Фото: facebook.com/zuck

Новини по темі: Марк Цукерберг