Завантажити ще

Гороскоп на 7 грудня для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 7 грудня для всіх знаків зодіаку
Фото: Герман Трауб з Pixabay

Більше гороскопів у телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, не сидіть в ізоляції, це тільки налаштує вас на негативний лад. Шукайте друзів за інтересами, зустрічайтеся, спілкуйтесь. Вигадуйте собі заняття поза домівкою. Так ви швидко позбудетеся неприємних думок і депресії.

♉️ ТЕЛЬЦІ, додайте більше легкості у цей день. Не тисніть на інших, відпустіть ситуацію, навіть якщо вона видається вам критичною. Більше спілкуйтеся і тусуйтеся - сьогодні це максимально корисне для вас проведення часу.

♊️ БЛИЗНЮКИ, будьте готові до негараздів із технікою, сьогодні вона може виходити з ладу в найвідповідальніший момент. А загалом день варто присвятити плануванню та розрахунку всіх можливих варіантів.

♋️ РАКИ, вам час припинити сидіти і мріяти, коли ж то справи нарешті підуть угору. Почніть діяти вже зараз! Якщо не вистачає грошей – шукайте інші джерела доходу. Почніть змінювати реальність!

♌️ ЛЕВИ, якщо ваш бізнес залежить від дій партнерів чи інвесторів, сьогодні вам варто чинити на них тиск, продавлювати свої інтереси. Будьте рішучі, переконуйте, наполягайте. Пасивне очікування нічого з місця не зрушить.

♍️ ДІВИ, сьогодні чудовий час, щоб відвідати рідню, зустрітися зі старим друзями та вдатися до спогадів. Таке дозвілля зарядить вас енергією і зв'яже вас з близькими ще міцнішими узами.

♎️ ТЕРЕЗИ, сьогодні ви можете отримати позапланову допомогу, яка полегшить ваш тернистий шлях до мети. Можливо, це будуть просто хороші новини, але вони настільки вас надихнуть, що відіграють чималу роль у досягненні успіху.

♏️ СКОРПІОНИ, вам складно зважитися на якийсь дуже серйозний крок, і ви все вигадуєте у голові відмовки на кшталт нестачі часу чи невідповідного моменту. Перестаньте ховати голову у пісок!

♐️ СТРІЛЬЦІ, можливо, якщо ви хочете отримати відповіді на запитання, вам потрібно діяти більш прямолінійно. Запитати в лоб, а не натякати, зробити щось провокаційне, щоб викликати реакцію у відповідь. А не ходити колами.

♑️ КОЗЕРОГИ, якщо ви почуваєтеся млявим і пригніченим і здається, що у вас нічого не виходить, просто змініть поле діяльності на певний час, залиште все як є і перечекайте. Все відновиться само собою.

♒️ ВОДОЛІЇ, у вас, схоже, синдром відмінника, ви готові нескінченно щось переробляти, щоб досягти досконалості. Кожну деталь ви критикуєте і виправляєте все до дрібниць. Що ж, мабуть, так і народжуються справжні шедеври.

♓️ РИБИ, зберігайте у таємниці своє особисте життя і не пускайте чужинців у своє мале коло, призначене для близьких. Сьогодні цілком можливо, що хтось в агресивній манері спробує порушити ваші кордони.