Завантажити ще

Гороскоп на 6 грудня для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 6 грудня для всіх знаків зодіаку
Фото: pxfuel.com

Більше гороскопів на телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, сьогодні можливі зволікання юридичного чи бюрократичного характеру. У жодному разі не відступайте і бийтеся, доки все не вирішиться. Ви зможете, ви впертий!

♉️ ТІЛЬЦІ, у цей період можливі проблеми з фінансами, але не варто панікувати - це тимчасові труднощі, які потрібно просто перечекати. Скоро ваші фінансові ресурси відновляться і життя увійде у колишню колію.

♊️ БЛИЗНЮКИ, якщо вас турбує якась зовнішня ситуація, не мовчіть, кажіть про проблему та виносьте обговорення у публічний простір. Саме ви, з вашим даром переконання та красномовством, зможете привернути увагу до проблеми і допомогти вирішити її.

♋️ РАКИ, наразі ви намагаєтеся впоратися з якимось емоційним потрясінням та залікувати душевну рану. Звільнитися від минулого нелегко, але з вашою життєлюбністю та комунікабельністю є всі шанси на швидке одужання.

♌️ ЛЕВИ, ви занадто багато хочете знати, хоча ця інформація вам нічого не дасть, лише засмутить. Залишіть минуле в минулому і не ворушіть те, що не слід ворушити.

♍️ ДІВИ, ви надзвичайно соціально активні у цей період. Але водночас у вас може назрівати невдоволення вашим колом спілкування, обов'язками, які обтяжують. Вам складно буде знайти баланс, тож, мабуть, просто доведеться відмовитись від чогось на користь іншого.

♎️ ТЕРЕЗИ, можливо, сьогодні вилізуть якісь старі "косяки", про які ви вже забули. Вони можуть зіпсувати вам життя, тож якнайшвидше їх залагоджуйте.

♏️ СКОРПІОНИ, у вас, схоже, планується вигоряння на тлі завалу роботою. По-перше, нічого страшного не станеться, якщо ви зробите все не сьогодні, а завтра чи навіть післязавтра. А по-друге, перестаньте навішувати на себе стільки обов'язків, організм вже не справляється.

♐️ СТРІЛЬЦІ, сьогодні найрозумнішим буде не вступати в жодні суперечки, а спробувати домовитися з опонентом. Тим більше що в його ролі може опинитися ваш друг чи добрий знайомий. Навіщо вам із ним псувати стосунки?

♑️ КОЗЕРОГИ, ваша чесність та прямолінійність можуть сьогодні когось зачепити і викликати у ваш бік потік невдоволення. Тож перш ніж висловити свою вельми важливу думку, подумайте - а наскільки це принципово?

♒️ ВОДОЛІЇ, у вас наразі на першому плані ваша чуттєвість та сексуальність. Ви сьогодні більш вільні, ширше дивитеся на речі й готові до експериментів. Непоганий настрій!

♓️ РИБИ, якщо вам здається, що в житті одна рутина, а ви тупцюєте на місці і нікуди не рухаєтеся, загляньте всередину себе. Джерело змін саме там – ваш розум і фантазія здатні змінювати ваше життя на раз-два.