23 вересня
Завантажити ще

У Львові перепоховали останки кіборга, який захищав Донецький аеропорт

У Львові перепоховали останки кіборга, який захищав Донецький аеропорт
Фото: city-adm.lviv.ua

Жителі Львова провели в останню путь свого земляка - Олександра Бондаря, який загинув у 2015 році під час оборони Донецького аеропорту. Останки воїна перепоховали на Личаківському цвинтарі, на Алеї Героїв. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

- З Олександром Бондарем попрощалися у 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді. У Гарнізонному храмі святих апостолів Петра та Павла УГКЦ відбувся Чин похорону, і після кіборгу поховали на Личаківському цвинтарі на полі почесних поховань № 76, – зазначено у повідомленні.

Як пише " Суспільне ", Олександр Бондар був правоохоронцем. 2013 року пішов на пенсію. 2014 року його призвали на службу під час мобілізації у Збройних силах України. 46-річний Бондар зник безвісти 20 січня 2015 року під час оборони аеропорту Донецька. За свідченням побратимів, він пішов подивитися, чи можна вибратися з терміналу, після чого зник. Боєця було поховано — ймовірно, 6 листопада 2015 року на Краснопільському цвинтарі у Дніпрі. Досі тривала процедура розпізнавання, зокрема ДНК.

У Олександра Бондаря залишилися дружина, син та дочка. У травні 2020 року бійця посмертно нагородили за особисту мужність та самовіддані дії, виявлені на захист державного суверенітету та територіальної цілісності України орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Фото
Фото
04 Грудня 202116:22