Завантажити ще

Гороскоп на 5 грудня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 5 грудня для всіх знаків Зодіаку
Фото: pxfuel.com

Більше гороскопів на телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, постарайтеся сьогодні ні з ким не вступати в конфронтацію та уникати будь-яких непорозумінь. Навіть дрібні розбіжності сьогодні можуть перерости у затяжний тяжкий конфлікт.

♉️ ТІЛЬЦІ, приведіть свої думки до ладу. Занадто багато накопичилося миттєвих непотрібних емоцій, які нічого не означають. Через це не запам'ятовуються та стираються з пам'яті справді важливі речі.

♊️ БЛИЗНЮКИ, ваш неординарний інтелект допоможе зміцнити соціальні зв'язки та заслужити повагу оточуючих. Можливо, людина, яка раніше грала у вашому житті роль наставника, стане вам справжнім другом та однодумцем.

♋️ РАКИ, партнерство та вміння домовлятися – штука хороша, але іноді необхідно вести переговори з позиції сили. Сьогодні якраз такий варіант. Покажіть, хто тут босс, натисніть, змусіть прийняти свою думку. Інакше вас визнають слабаком.

♌️ ЛЕВИ, перестаньте шукати задоволення у зовнішньому світі, кудись весь час поспішати, гнатися за мрією. Все, що вам потрібно, є всередині вас, і щоб почуватися щасливим, вам навіть не потрібно залишати межі квартири.

♍️ ДІВИ, шукайте баланс між творчістю та ремеслом - ваша інтуїція підкаже вам цю грань. Бути художником, звичайно, добре, але зовсім не зважати на тренди - безглуздо.

♎️ ТЕРЕЗИ, ви сьогодні неймовірно привабливі, а ваша сміливість, навіть зухвалість просто заворожує оточуючих. Сьогодні непогано б когось чогось навчити. Приємно, коли вам заглядають у рота і слухають кожне ваше слово.

♏️ СКОРПІОНИ, у вас зараз неймовірно сильна інтуїція, тому не бійтеся їй довіряти. Вона допоможе вам відсікти непотрібних людей, зрозуміти ціну відносин і виплутатися з патових ситуацій.

♐️ СТРІЛЬЦІ, якщо ви шукаєте роботу, поставте собі найвищу планку в вимогах і опускайтеся нижче. Не переживайте, ви можете отримати все найкраще, просто це станеться не так швидко, як вам хотілося б.

♑️ КОЗЕРОГИ, не будьте нудними, не намагайтеся вказати друзям на їхні недоліки і не намагайтеся їх переробити, інакше варто очікувати дій у відповідь. Приймайте їх такими, якими вони є. Тим більше ви теж не цукор.

♒️ ВОДОЛІЇ, сьогодні є можливість викликати у когось заздрість і відхопити порцію негативу у свій бік. Так що тримайте язик за зубами і не говоріть особливо про свої великі таланти і досягнення.

♓️ РИБИ, контроль фінансів - не найсильніша ваша сторона, але вам доведеться прокачати цей досвід. Зменшуйте витрати, ведіть облік, відкладайте на чорний день. Такий підхід до фінансів - найрозумніший за нинішніх обставин.