Завантажити ще

У Міносвіти презентували державну «Школу супергероїв», в якій навчатимуться діти у лікарнях

У Міносвіти презентували державну «Школу супергероїв», в якій навчатимуться діти у лікарнях
Фото: facebook.com/UAMON

У Міністерстві освіти та науки України презентували нову державну установу « Школа супергероїв ». З 1 січня 2022 року в ній навчатимуться діти, які перебувають у лікарнях.

- Сьогодні ми презентуємо "Школу супергероїв", яка нарешті має забезпечити освітою дітей дошкільного та шкільного віку, які перебувають на стаціонарному лікуванні або яким надається реабілітаційна допомога, - сказала заступник міністра освіти та науки Віра Рогова.

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет зазначив у своєму телеграм-каналі, що створення школи важливе для забезпечення кожної дитини правом на здобуття освіти.

- Нарешті ми змогли зняти з плечей волонтерів боротьбу за освіту маленьких пацієнтів. Наразі це відповідальність держави. Світовий досвід – США, Німеччина, Фінляндія, Естонія… нарешті, в Україні, - написала у фейсбуці куратор школи та проекту «Право на освіту», ведуча телеканалу “1+1” Наталія Мосейчук.

«Школа супергероїв» - державна установа, заснована у жовтні Кабміном з ініціативи першої леді Олени Зеленської. Школа складатиметься з 28 освітніх центрів лікарень у всіх регіонах. Директора «Школи супергероїв» мають визначити після проведення конкурсу. Він призначатиметься на п'ять років.

Новини по темі: Школа Діти освіта