Завантажити ще

Українка з найбільшим бюстом: Мої груди можуть стати причиною аварії на дорозі

Українка з найбільшим бюстом: Мої груди можуть стати причиною аварії на дорозі
Фото: facebook.com/Мила-Кузнецова-2353463854913046/?ref=page_internal

34-річна Міла Кузнєцова увійшла до Національного реєстру рекордів України-2022 як володарка найбільших натуральних жіночих грудей: обхват бюста - 135,5 см. Ще з найбільшого у Міли – кількість підписників у Instagram – 750 тисяч. Дівчина розповіла «КП" в Україні», чому вона надає перевагу глибокому декольте, як реагує на недоброзичливців і чому пропагує бодіпозитив.

Немає речей без відкритого декольте

- Мило, як вам живеться з такими великими грудьми?

- Прекрасно! Спина не болить, спортом займатись можу. Головне – мати гарну подушку, на якій зручно спати.

- Зазвичай дівчата страждають через маленькі груди, а у власниць великого бюсту не буває подібних комплексів?

- У підлітковому віці я переживала через свою вагу, але після закінчення школи все змінилося. Коли стала старшою, зрозуміла, що груди – моя перевага. Тепер я нею пишаюся. Тому фактично я не маю речей без великого декольте. Вважаю, що це красиво, і якщо у дівчини привабливі груди, їх обов'язково потрібно підкреслити.

- А як на це реагують оточуючі?

- За стільки років я вже звикла до коментарів на кшталт «Ого!» і до того, що всі заглядають у декольте.
Дуже рада, що я перемогла саме у номінації «Найбільші натуральні груди України». Тепер усі охочі можуть переконатися, що силікону я не маю. І взагалі я не робила жодної пластичної операції. Адже раніше я ображалася на такі підозри.

- А у вас траплялися кумедні ситуації, пов'язані з розміром вашого бюсту?

- Досить часто. Наприклад, ми йдемо з подругою, а велосипедист, що проїжджає повз, заглядається на нас, перевертається через кермо і падає. Ми так злякалися! А він нам: «Не можна таким гарним вулицями ходити!» Подібних ситуацій було багато.

- …Коли люди падають?

- Так! І не лише падали! Коли заглядалися водії автомобілів, машини врізалися одна в одну.

- Тобто великі груди можуть стати причиною аварії на дорозі?

- Звісно! Усі заглядаються, а за кермом треба бути обережним!

Дивлячись на те, як Міла підносить себе, надихаються не лише чоловіки, а й жінки. Фото: facebook.com/Міла-Кузнєцова-2353463854913046/?ref=page_internal

Дивлячись на те, як Міла підносить себе, надихаються не лише чоловіки, а й жінки. Фото: facebook.com/Міла-Кузнєцова-2353463854913046/?ref=page_internal

Маса інших переваг

- Чим ви у житті займаєтеся?

– Я працюю моделлю "плюс-сайз". Нині в Україні активно розвивається ця галузь модельного бізнесу. Українки усі такі пишні, гарні, смачні жінки. І з кожним роком таких моделей стає дедалі більше. Мене це тішить, бо я пропагую бодіпозитив. Вважаю, якщо дівчина має пару зайвих кілограмів, це не привід сидіти вдома і носити мішковидні речі.

Після рекорду багато хто пише мені в коментарях: «Міло, ми дивимося на тебе і надихаємося! Ти постійно носиш сукні та завжди при макіяжі». Мені приємно, що хтось, дивлячись на мене, змінює свій гардероб і намагається носити гарний одяг. Приємно, що таких людей стає дедалі більше.

- Дівчині з великими грудьми легше привернути увагу чоловіка?

- Безперечно. Навіть люди, яким не подобаються великі груди, все одно звернуть на них увагу, адже це щось незвичайне.

- Вам не було прикро, що оточуючі бачать ваше декольте, а ваш внутрішній світ залишається непоміченим?

- Ви знаєте, коли мені пишуть у коментарях "Що в тебе є за душею?", намагаюся не реагувати на негатив. Я позитивна людина, пропагую любов до себе, займаюся спортом, маю дві вищі освіти (я юрист та економіст). У мене багато переваг, які не мають відношення до моїх грудей.

Хотілося бути маленькою та непомітною

- З якого віку ви зрозуміли, що великі груди – це круто?

- Після школи. У підлітковому віці я максимально приховувала все, що можна приховати. Не хотіла вирізнятися. Думала: те, що я відрізняюся від інших, це погано. Але потім я пішла вчитися до коледжу, змінилося коло знайомих та друзів. Мені розповіли, що великий бюст - це красиво, і я повірила. Мама нічого подібного мені не говорила, не навчала гарно вдягатися.

Раніше мені довго хотілося бути маленькою та непомітною. Коли я вперше купувала собі бюстгальтер, то просила перший розмір. Продавщиця говорила: «Вам уже час брати розмір побільше - третій або четвертий». А я відповідала: "Ні-ні, дайте мені перший!"

Я не відчувала себе впевненою та красивою. Хоч у мене були друзі. І що важливо, за груди мене не щипали.

- А заздрісниці у вас є?

- Звичайно. Заздрісниці були, є і будуть. Але я з ними не борюсь. Якщо про мене говорять щось погане, намагаюся у відповідь побажати добра. Мені здається, що так легше жити. Тому намагаюся оточувати себе позитивними людьми, які не розповідатимуть, що ти якийсь не такий.

- А як ви реагуєте на негативні коментарі на свою адресу?

- Пропускаю повз вуха. Я ж розумію, що щаслива людина не зайде на твою сторінку і не напише щось образливе. У щасливої людини немає бажання стрибати в багнюку та обливати нею іншого.

Нещодавно якась жінка написала мені, що я товста і таке інше. Я по-доброму з нею поговорила. Поцікавилася, що в неї сталося, чим я її образила. Потім вона зізналася, що мала багато проблем, поганий настрій - і врешті-решт вона вибачилася.

Міла працює моделлю плюс-сайз. Фото: facebook.com/Міла-Кузнєцова-2353463854913046/?ref=page_internal

Міла працює моделлю плюс-сайз. Фото: facebook.com/Міла-Кузнєцова-2353463854913046/?ref=page_internal

Ритуали краси

– А справжні подруги у вас є? Ви вірите у жіночу дружбу?

- Вірю. У мене є справжні подруги, і всі вони з дитинства. Між нами немає жодної заздрості. Я знаю, що мої подружки не порадять мені нічого поганого, що потім вилізе боком. Ми одна одній довіряємо.

- Для вас є важливим те, що ви стали рекордсменкою?

- Звісно! Я хотіла показати іншим жінкам на своєму прикладі: якщо ви чимось відрізняєтеся від інших, це не привід замикатися у собі та приховувати свої переваги. У нас жінки із зайвою вагою набувають багато комплексів. Своїм прикладом мені хотілося б показати: ви всі прекрасні в будь-якому віці й у будь-якій вазі. Кожна жінка має приховані таланти.

– У вас є свої секрети краси?

– Так, є свої ритуали. У мене 5 кремів тільки для області декольте (сміється). Я обов'язково наношу на ніч кокосове масло, щоб не було розтяжок. Грудям я приділяю навіть більше уваги, ніж обличчю.

А ще я займаюся спортом: люблю кататися на велосипеді та плавати. Вважаю, кожна жінка має намагатися виглядати гарною! Навіть якщо вона сидить удома з дітьми.

- Що б ви порадили дівчатам, які переживають, що у них немає великих грудей?

- Обов'язково любіть себе! Оточуйте себе людьми, які вас підтримуватимуть. Ви можете бути людиною із золотою душею, у вас, можливо, найкрасивіші очі. Знайдіть у собі якісь плюси, підкресліть їх та обов'язково розвивайте свої переваги!