Завантажити ще

Гороскоп на 3 грудня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 3 грудня для всіх знаків Зодіаку
Фото: falco з сайту Pixabay

Більше гороскопів у телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, не потрібно все вимірювати пристрастю і думати, що ваші стосунки з партнером вже не такі бурхливі. Просто це новий етап з іншими цінностями та пріоритетами.

♉️ ТЕЛЬЦІ, якщо поведінка партнера не відповідає вашим очікуванням – не поспішайте обрушувати на нього свій гнів. Можливо, є причини, невідомі вам, через які він так поводиться. Так що, можливо, йому потрібна ваша допомога, а ви натомість обурюєтеся.

♊️ БЛИЗНЮКИ, ви сьогодні будете занадто дивними. Коли все гладко і рівно – вам нудно. Дивіться тільки не рознесіть все навколо, створюючи движуху скрізь, де треба і не треба.

♋️ РАКИ, сьогодні істина народжується у діалозі. Висловлюйте свою думку та прислухайтеся до інших. Вам швидко вдасться досягти компромісу та знайти партнерів.

♌️ ЛЕВИ, творчість нині – ваша головна радість та порятунок від стресу. Якщо вам щось до душі – займайтеся цим, навіть якщо оточуючі вважають ваше заняття несерйозним.

♍️ ДІВИ, вам необов'язково терпіти тих, чиє товариство вам неприємне, і вплутуватися в ситуації, які вам не подобаються. Досить грати в дипломатію – просто скажіть таким людям тверде «ні».

♎️ ТЕРЕЗИ, ваші турботи сьогодні перемістяться в сімейний сектор. Можливі якісь домашні проблеми, але якщо ви уважні, то встигнете локалізувати ситуацію в самому зародку і не допустити розвитку проблеми.

♏️ СКОРПІОНИ, вас сьогодні зацікавлять нові теми, які раніше ви вважали абсурдними та не вартими уваги. Що ж, добре, і світогляд розширите, і зі своїм практичним мисленням ви точно знайдете застосування новим знанням.

♐️ СТРІЛЬЦІ, найкласніші ваші ідеї не дійдуть до оточуючих, якщо ви не продумаєте, як їх краще подати. Ефектна презентація - 99% успіху, тому поки не обдумаєте подачу, навіть не намагайтеся виносити на публіку свої ідеї.

♑️ КОЗЕРОГИ, у вас зараз у пріоритеті спонтанність, насолода та свобода. Ви задовольняєте швидкоплинні забаганки та бажання і поки не хочете думати ні про що глобальне. Ну і не думайте, зрештою, потрібно іноді пожити миттєвими насолодами.

♒️ ВОДОЛІЇ сьогодні вам доведеться потерпіти і зробити щось не так, як вам хочеться, заради результату. Так, це неприємно – наступати на горло власній пісні, але іноді це єдиний спосіб досягти бажаного.

♓️ РИБИ, у вас сьогодні з'являться нові фінансові можливості в областях, про які раніше ви навіть не замислювалися. Тільки будьте дуже уважними та пам'ятайте, що усна домовленість юридичної сили не має. Довіряйте лише паперу.