3 жовтня
Завантажити ще

У криворізькому ліцеї похвалилися, що батьки купили для них пістолет Макарова

У криворізькому ліцеї похвалилися, що батьки купили для них пістолет Макарова
Фото: facebook.com/Криворізький Покровський ліцей Криворізької міської ради

Посаду про те, що батьки купили для Покровського ліцею Криворізької міськради пістолет Макарова, з'явилася вдень 1 грудня і була розміщена на Фейсбуці ліцею.

– Підтримка батьківського товариства нашого ліцею продовжується. З метою якісного проведення занять з предмету "Захист України" та практичного відточення юнаків та дівчат майстерності зі стрільби, з урахуванням побажань ліцеїстів, чергове придбання пневматичної зброї, а саме пістолета "Макарів", - повідомляли на сторінці ліцею, пише ТСН.

Інформація викликала неоднозначну реакцію користувачів соцмереж. І у багатьох – негативну. У зв'язку із цим ліцей оперативно видалив повідомлення зі сторінки. Однак у мережі вже збереглися скріншоти фото з цієї посади.

В останні роки випадки нападу у школах почастішали у всьому світі. В Україні лише за останні три місяці було дві загрози влаштувати теракт у навчальних закладах – у Харкові та Дніпрі. А ось у Полтаві таке сталося: колишня учениця 11-ї школи прийшла до закладу з арбалетом та почала стріляти по людях.