6 червня
Завантажити ще

У Великій Британії через шторм "Арвен" люди не виходили з пабу три доби

У Великій Британії через шторм
Фото: REUTERS/Carl Recine

У високогірному пабі Великобританії Tan Hill Inn (528 метрів над рівнем моря) на три дні застрягла 61 людина. Про це повідомляє ВВС.

Гості приїхали в паб увечері 26 листопада, щоб переглянути триб'юті-концерт гурту Oasis. Проте вийти з будівлі вже не змогли через те, що паб замело снігом під час шторму "Арвен". Люди просиділи в пабі три доби, доки 29 листопада дорога не була розчищена.

За словами господині Tan Hill Inn Ніколи Таунсенд, гості чудово провели весь цей час: співробітники пабу розважали гостей вікторинами та настільними іграми, а ввечері співали у караоке. Усі гості були у чудовому настрої.

– Всі наші гості були просто чудовими, тому нам неймовірно пощастило. Вони були дуже чуйними, розуміючими та терплячими: допомагали мити посуд, прибирали столи та збирали склянки, триб'ют-гурт Oasis виконував пісні. Це було схоже на зустріч із добрими друзями, ми також обговорювали возз'єднання наступного року, - поділилася Таунсенд.

Вона зазначила, що близько 40 гостей заздалегідь забронювали місця у готелі, проте вони були готові ділити кімнату з іншими гостями. Також вона додала, що одній людині була потрібна допомога лікаря, тому гірські рятувальники негайно приїхали на допомогу.

Відвідувачі пабу зробили спільне фото. Фото: facebook.com/tanhillinn

Відвідувачі пабу зробили спільне фото. Фото: facebook.com/tanhillinn