31 сiчня
Завантажити ще

Гороскоп на 30 листопада для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 30 листопада для всіх знаків зодіаку
Фото: Герман Трауб з Pixabay

Більше гороскопів на телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, обережність – ваш девіз на сьогодні. Уникайте необдуманих витрат, ризикованих угод, будь-яких афер, хоч би якими яскравими фарбами їх не розписували. Сьогодні ризики просто протипоказані.

♉️ ТІЛЬЦІ, багато знань - це багато суму. Сьогодні ця фраза якнайбільше стосується вашого життя. Не потрібно виявляти зайву цікавість, не слід копирсатися в минулому партнера і намагатися дізнатися про те, від чого вас оберігають. Потім пошкодуєте, але буде пізно.

♊️ БЛИЗНЮКИ, ви сьогодні сповнені енергії, а ваш розум неймовірно швидкий та сильний. Будь-яке навчання сьогодні дається на раз-два, ви сповнені цікавих і корисних ідей. А поради, які ви даєте сьогодні, будуть у саму точку.

♋️ РАКИ, тримайте сьогодні оточуючих на відстані, створіть атмосферу своєї дефіцитності. Будьте начебто і в колективі, а начебто й самі по собі. Подібна поведінка, до речі, не дратуватиме оточуючих.

♌️ ЛЕВИ, ваша інтуїція неймовірно загострена сьогодні. Мовби межа між матеріальним і тонким світом для вас розчинилася. Звертайтеся за підтримкою до вищих сил, сьогодні ви точно будете почуті. І отримуйте інсайти – їх сьогодні буде достатньо.

♍️ ДІВИ, сьогодні для вас як ніколи значущі питання реалізації, досягнень та амбіцій. Ви сповнені енергії, легко знаходите однодумців, яких приваблюють ваші ідеї та цілеспрямованість.

♎️ ТЕРЕЗИ, можливості можуть приходити у новій, незвичній для вас формі. Щоб їх не проґавити, прислухайтеся до чужої думки, не нехтуйте чужими порадами. Увійдіть у роль учня – вона сьогодні найбільш доречна для вас.

♏️ СКОРПІОНИ, звички та принципи - справа хороша, вони несуть стабільність та спокій. Але, з іншого боку, перетворюють життя на стояче болото, а вас - на застійного консерватора. Спробуйте сьогодні не плисти за течією, а зробити щось незвичне, що потребує зусиль. Виходьте вже на новий рівень.

♐️ СТРІЛЬЦІ, перестаньте вже вестись на провокації і доводити, який ви крутий. Ви справді крутий, тому чужа думка щодо вашої персони вас взагалі не має цікавити. Нехай собі плетуть своє заздрісники.

♑️ КОЗЕРОГИ, вам сьогодні потрібно уникати імпульсивних рішень та необдуманих дій. Будь-яке рішення потрібно спочатку "переварити", проаналізувати, оцінити з усіх боків і тільки потім починати втілювати в життя.

♒️ ВОДОЛІЇ, якщо у вас є проблеми у стосунках з партнером – сьогодні є шанс все залагодити. Просто почніть із чистого аркуша, створіть романтичну обстановку, кудись сходіть разом. Ви відчуєте, що між вами знову з'явилися взаємопорозуміння й тепло. 

♓️ РИБИ, сьогодні день, повний несподіванок, непередбачуваних поворотів і раптових перешкод. Потрібно буде на ходу розбудовувати плани, встигати в мільйон мільйонів місць і не втрачати при цьому духу. Загалом все, як ви полюбляєте.