Завантажити ще

Гороскоп на 29 листопада для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 29 листопада для всіх знаків зодіаку
Фото: p2722754 від Pixabay

Більше гороскопів на телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, у вас наразі повний аврал на роботі, і це не найкраще позначається на здоров'ї. Спробуйте так не заганяти себе, а знайти час на відпочинок.

♉️ ТІЛЬЦІ, вам потрібно побути наодинці та обміркувати свої проблеми. Вам обов'язково потрібен затишний закуток, місце, де можна сховатися від навколишнього світу. У такій обстановці ви швидше відновите ресурси і розв'яжете свої проблеми.

♊️ БЛИЗНЮКИ, позбавтеся від непотрібних речей у квартирі, викиньте все зайве. Таке генеральне прибирання звільнить місце новому і надасть поштовх довгоочікуваним змінам.

♋️ РАКИ, наразі чудовий час, щоб пробивати особисті проекти, змушувати їх працювати на вас і давати прибуток. Ви легко можете перетворити на бізнес власні хобі - треба лише більше активності і натиску в просуванні.

♌️ ЛЕВИ, зробіть паузу, якщо проекти не йдуть, не варто поки що їх прискорювати та відстоювати. Краще відпочиньте, поспілкуйтеся з друзями, подумки відверніться від своїх невдач. Все вийде, коли ви перестанете так затято добиватися свого.

♍️ ДІВИ, самодисципліна і наполеглива праця - складові вашого успіху на сьогодні. І поводьтеся з людьми більш відкрито, діліться сумнівами та неприємностями. Вам більше піде на користь імідж людини чутливої та м'якої, аніж байдужого робота, якому потрібна лише влада.

♎️ ТЕРЕЗИ, вам потрібно, щоб все було готове ще вчора, але, на жаль, люди, з якими вас пов'язує спільний проект, не такі спритні. Спробуйте знайти компроміс у темпі роботи, один ви все одно не впораєтеся, а критикою нічого не досягнете.

♏️ СКОРПІОНИ, ви щосили намагаєтеся привести у гармонію роботу та особисте життя, і це правильно. Намагайтеся приділяти більше часу своїм близьким, доміці та домашнім справам. А роль роботи у вашому житті час трохи применшити.

♐️ СТРІЛЬЦІ, якщо хтось намагається спровокувати вас на конфлікт, не заковтуйте наживку, не піддавайтеся, зводьте все до жарту. Так оточення швидко зрозуміє, хто тут провокатор, а на кого «наїхали» не до речі.

♑️ КОЗЕРОГИ, у вас період, коли хочеться переглянути власні установки, цілі та прагнення,  відфільтрувати коло спілкування і взяти під контроль власні емоції та настрій. Це явно перехідний період, який готує вас до серйозних звершень.

♒️ ВОДОЛІЇ, приділіть більше часу партнерові, побудьте з ним, поговоріть по душах. Побачите, як зв'язки, що з'єднують вас, стануть ще надійнішими.

♓️ РИБИ, не відмахуйтесь сьогодні від допомоги, не намагайтеся все зробити самостійно. Не відкидайте чужі ідеї, ще й не почувши їх. Самостійно ви або не впораєтеся, або витратите надто багато сил та енергії. Усе, що потрібно, - це прийняти чиюсь допомогу.