Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

У Дніпрі студенти збираються вивести супутник на орбіту

У Дніпрі студенти збираються вивести супутник на орбіту
Фото: кадр з youtu.be/LGBLE8whnbM

Молоді науковці вже кілька років розвивають проект «Студентська ракета», створений на базі ДНУ ім. Гончара. За цей час обдарована молодь організувала шість успішних запусків, повідомив "Відкритий».

Останній проект вчених – політ надлегкої ракети на шість із половиною кілометрів. Його провели на полігоні Павлоградського механічного заводу. Над проектом хлопці трьох факультетів та коледжу ДНУ працювали два роки. Найскладніше було креслення двигуна.

- Більшу частину пристосувань та технологічного оснащення нам доводиться робити самим. З одного боку, це збільшує термін проектування та виготовлення ракет, але з іншого - дає неоціненний досвід у створенні ракетних комплексів, - зазначив голова студентської команди Олександр Добродомов.

Для того щоб провести експеримент, хлопцям довелося отримувати низку дозволів, серед яких -  тимчасове закриття неба. При цьому останній запуск був рекордним серед країни СНД за висотою підйому надлегких ракет.

Тепер молодь поставила собі наступну мету – досягти лінії Кармана та доставити супутник на навколоземну орбіту.

Раніше швейцарські ентузіасти із аналітичного центру Університету прикладних наук Граубюнден. Обчислили точну кількість знаків числа Пі після коми – 62 трильйони 800 мільярдів. Якщо кожен його знак вписувати в комірки міліметрового паперу, витягуючи ці крихітні клітини в довжину і спрямовуючи їх у космос, то остання 4 виявиться майже 63 млн км від Землі. Тобто Пі дотягнеться до Марса

Новини по темі: Новини Дніпра вчені Ракета